16 maja 2021

info-Kętrzyn24

Najważniejsze informacje z powiatu kętrzyńskiego

Policyjny dozór dla sprawcy znęcania nad ojcem

Na wniosek policjantów Prokurator Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w stosunku do 34-letniego mieszkańca gminy Kętrzyn, który podejrzany jest o znęcanie się nad swoim ojcem. Mężczyzna będzie musiał 2 razy w tygodniu meldować się w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał znęcać się nad swoim ojcem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34-latek znajdując się pod działaniem alkoholu wszczynał awantury w trakcie których wyzywał swojego ojca słowami obraźliwymi oraz stosował wobec niego przemoc fizyczną. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu znęcania się nad bliską osobą. Ponadto policjanci złożyli wniosek do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec podejrzanego.

Mężczyzna będzie musiał  teraz 2 razy w tygodniu stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie. Oprócz tego prokurator wydał nakaz puszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zastosował zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *