Policyjny dozór dla sprawcy znęcania nad ojcem – Magna Masuria

Policyjny dozór dla sprawcy znęcania nad ojcem

0

Na wniosek policjantów Prokurator Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w stosunku do 34-letniego mieszkańca gminy Kętrzyn, który podejrzany jest o znęcanie się nad swoim ojcem. Mężczyzna będzie musiał 2 razy w tygodniu meldować się w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał znęcać się nad swoim ojcem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34-latek znajdując się pod działaniem alkoholu wszczynał awantury w trakcie których wyzywał swojego ojca słowami obraźliwymi oraz stosował wobec niego przemoc fizyczną. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu znęcania się nad bliską osobą. Ponadto policjanci złożyli wniosek do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec podejrzanego.

Mężczyzna będzie musiał  teraz 2 razy w tygodniu stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie. Oprócz tego prokurator wydał nakaz puszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zastosował zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *