Pora na bezpłatną gazetę od info-Kętrzyn24.pl – Magna Masuria

Długo myślałem nad uruchomieniem konta na Patronite.pl. Biłem się z myślami czy warto prosić o pomoc? Czy znajdą się ludzie, którzy będą zachęcać do dalszego przekazywania informacji ze strony Info-Kętrzyn24.pl. Dzisiaj podjąłem decyzję, że warto. Warto dzielić się informacją i wyjść z Internetu do wszystkich mieszkańców.

Zależy mi na przerwaniu tej karuzeli propagandy sukcesu i pokazaniu prawdziwych problemów, ważnych dla zwykłych ludzi. “Info-Kętrzyn24.pl” to alternatywa wobec pozostałych lokalnych mediów stojących w marazmie. Jesteśmy platformą, na której mogą Państwo znaleźć treści informacyjne, publicystyczne, reportażowe, fotograficzne oraz filmowe pochodzące z regionu Ziemi Kętrzyńskiej. Tworzone w sposób profesjonalny, rzetelny, czytelny i dostępny dla każdego.

Chcemy, aby mieszkańcy Ziemi Kętrzyńskiej mogli przeczytać, zobaczyć, usłyszeć o tym wszystkim, o czym warto mówić. Budzące obawy społeczeństwa temat w regionie? To temat dla nas, będziemy głosem każdego z Państwa. Chcemy, aby nasz serwis był tym, który wyznacza standardy lokalnych informacji. Aby było tu miejsce dla każdego, kto ma różne poglądy i spojrzenie na sprawy dotyczące Ziemi Kętrzyńskiej. Nie boimy się podjąć trudnych tematów, o czym mogli się państwo przekonać czytając nasz portal.

Chcemy zaprosić Państwa do współpracy, do współtworzenia wspólnego regionalnego portalu informacyjnego naszego regionu Info-Kętrzyn24.pl. Dzięki Państwa wsparciu, będziemy mogli stworzyć darmową gazetę, która wyjdzie poza granice Internetu i dotrze do wszystkich odbiorców. Dzięki Państwa wsparciu, będziemy mogli również być wszędzie tam gdzie się dzieją najważniejsze wydarzenia w regionie.

Jak wesprzeć portal info-Kętrzyn24.pl w zbiórce na gazetę?

1. Wejdź w ten link: https://patronite.pl/profil/257744/info-ketrzyn

2.Kliknij zostań patronem

3. Wybierz kwotę wsparcia oraz dokonaj wyboru czy chcesz pozostać anonimowy czy tez nie.

4. Podążaj według instrukcji na stronie.

5. Gotowe, dzięki twojemu wsparciu jesteśmy bliżsi realizacji naszego celu.

4 thoughts on “Pora na bezpłatną gazetę od info-Kętrzyn24.pl

  1. Panie redaktorze myślę, że nadszedł czas, by ukazała się druga gazeta w naszym mieście, bo ta jedyna powiązana jest z tymi co mają frukty. Przy okazji wysypu faktur, które zostały ujawnione było to dokładnie widać. Ona informuje tylko o sukcesach włodarzy, pomijając porażki. Z niej nie dowiemy się dlaczego do dzisiaj nie ma tych 30 miejsc pracy, co władza obiecywała. Z niej nie dowiemy się, który radny spowodował wypadek komunikacyjny i jak zakończyła się jego sprawa karna. Z nie nie dowiemy się czy radnemu należy się mandat w mieście czy nie. Nie dowiemy się jaka kasa z naszych podatków idzie na propagandę, itd. Dlatego potrzeba nam gazety, która będzie pokazywać to, czego nie możemy dowiedzieć się z tej, co jest. Zachęcam czytelników info Ketrzyn 24 do wsparcia apelu.

  2. Pilnie potrzeba uruchomić gazetę w formie papierowej. Wystarczy już zakłamania przez „łysego Roberta” a jeszcze bardziej nagłośnić sprawy spółdzielni mieszkaniowej, niech Arkadiusz książek wytłumaczy podwyżki czynszu co dalej z KTK czy dalej jest deficytowa?

  3. Oczywiście. taka gazeta jest w tej chwili po prostu niezbędna. Tylko czy całkiem bezpłatna? To się jakoś nie sprawdziło. Ludzie traktują to jako swojego rodzaju biuletyn i wtedy zainteresowanie znika. Musi też mieć taką nośną nazwę, bardziej swojską. Tak na początek propozycja np:” Kętrzyński Tygodnik Obywatelski”

  4. Szanowny Panie HJM. W pełni się z Panem zgadzam. Gazeta jest potrzebna, bo w powiecie dzisiaj mamy taką sytuację, że jest jedna gazeta, powiązana z władzami gmin i pisze to, co dla władzy wygodne. Mieszkańcy o wielu sprawach dowiadują się z tzw. ulicy. A przecież media, zwana czwartą władzą, powinny rzetelnie informować mieszkańców o tym, co dzieje się w samorządach bez względu na to, czy to, co opisuje, pasuje władzy, czy też nie. Mam nadzieję, że nowa gazeta, zbudowana na podstawie Info Kętrzyn 24 będzie rzetelnie informowała nas o wszystkim. A chyba mamy podstawy by być przekonanymi, że tak będzie. Jak Pan zauważył ostatnio TK poświęca mi dużo uwagi, bo chyba ma takie zamówienie. Jak widać moja aktywność i chęć dociekania w różnych sprawach denerwuje zleceniodawców i starają się poprzez TK wpłynąć na mnie, bym się uspokoił. Ostatni artykuł autorstwa rm pokazuje, jak można fałszować rzeczywistość. Wysłałem komentarz do tego artykułu, który oczywiście nie został opublikowany, ale autor tych „wypocin” wyeliminował z tekstu jedno zdanie, które go kompromituje. Na szczęście skopiowałem pierwotny tekst i na najbliższej sesji zaprezentuje radnym, jakich mamy wybitnych dziennikarzy. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *