„PRACA SPRZED LAT” – SENTYMENTALNY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA OSÓB 50 + – Magna Masuria

„PRACA SPRZED LAT” – SENTYMENTALNY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA OSÓB 50 +

0

Young beautiful woman with red hair, wearing glasses, working in the office, uses a laptop and mobile phone.

Lubisz przeglądać stare albumy ze zdjęciami? Może masz w nich fotografie z różnych okresów swojego życia? Czy znajdziesz takie zdjęcie, gdzie pełny gotowości i zaangażowania wykonujesz swoje obowiązki na dawnym stanowisku pracy? A może masz takie, na którym pijesz kawę wśród koleżanek z biura? Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie!

Tym razem z wyzwaniem przyszło się zmierzyć osobom 50+ z województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Uczestnikiem zabawy można stać się w momencie uzupełnienia formularza zgłoszeniowego i wysłania za jego pośrednictwem zdjęć, które związane są z tematyką dawnej pracy. Na zdjęcia oczekujemy do 28 czerwca 2022 roku https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie.

To co portal Aplikuj.pl może Wam zagwarantować, to wspaniała zabawa i niesamowite nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych ( sferakursow.pl), książek i przydatnych gadżetów. Po upływie czasu nadsyłania zgłoszeń stworzymy wyjątkową galerię, w której będą widnieć zdjęcia wszystkich uczestników, a w tym też Twoje.

Szczegóły dotyczące konkursu w regulaminie:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *