PWR SANTOK: Arkadiusz Kustra VS Antti Tarkkala – Magna Masuria

PWR SANTOK: Arkadiusz Kustra VS Antti Tarkkala

0

Zapraszamy na kolejne międzynarodowe starcie w dywizji półciężkiej. Arkadiusz Kustra, jeden z najbardziej aktywnych zawodników federacji, podejmie debiutującego w PWR reprezentanta Finlandii Anttiego Tarkkalę.

„Wiking” zaskarbił sobie sympatię kibiców oraz uznanie włodarzy federacji przyjmując dwa razy z rzędu, w ostatniej chwili walkę w zastępstwie za kontuzjowanych zawodników. Mimo porażek prezentował się w tych starciach naprawdę dobrze a teraz będzie chciał pokazać wachlarz swoich umiejętności po pełnym okresie przygotowawczym.

Antti Tarkkala to czołowy fiński półciężki, który ma apetyt na to, żeby zaprezentować się na międzynarodowej arenie walk pełnokontaktowych. Doświadczony w lokalnych turniejach Tarkkala zadebiutuje w Santoku na pełnym dystansie a jego celem jest zawojowanie dywizji do 96kg.

Czy wojownik z północy znajdzie sposób na polskiego Wikinga? Jak zaprezentuje się Kustra po pełnym obozie? Zapraszamy w niedzielę o 12:00 do Santoka na galę Pełnokontaktowych Walk Rycerskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *