Rap dla Kingi – Magna Masuria

Już w najbliższy piątek (tj. 19 lipca 2019r) o godzinie 18:00 w City Club odbędzie się koncert charytatywny zatytułowany Rap dla Kingi. Idea jest wielka i wspaniała ponieważ warto pomagać, a karma wraca.

Poprosiliśmy jednego z organizatorów koncertu charytatywnego, VitoBigiBoi, o komentarz do całego eventu:

Celem jest zebranie jak największej ilości pieniędzy dla Kingi. Koncert będzie prowadzony w formule hip-hop street art, gdzie wystąpią głównie lokalni MC’s , reprezentujący różne style, doświadczeni i debiutujący, młodzi i starzy gracze. Wszystko to niesie za sobą historie.

Wystąpią osoby które tworzyły Kętrzyńską rap scenę od początku, jak Bandix z ZBW, czy GRU BZCWB. Imprezę poprowadzi Wujek Samo Zło, za dekami stanie DJ Amadi rozpoczynając before setem , następnie vinyl przejmie DJ Broda z Zabij Nudę, prowadząc dalszą część imprezy, oraz after przy klasycznych polskich i zagranicznych bitach. Pojawią się tancerze hip-hop, breakdance z Kętrzyńskiego klubu.

Ile wejście? Tyle żeby rzucając kasę nie miało się wyrzutów sumienia, że dało się za mało. Ile oczekujemy zebrać? Ile się da. Oprócz koncertów, będzie wiele rzeczy których nie da się opisać nie doświadczając ich. Więc przyjdź i weź swoich ludzi, albo wpadnij sam i poczuj klimat. Elo VitoBigiBoi TyłNaprzód ZMLejbel

My również zapraszamy do przyjścia na koncert i dołożenia własnej cegiełki, aby pomóc dla Kingi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *