30 lipca 2021

info-Kętrzyn24

Najważniejsze informacje z powiatu kętrzyńskiego

Raport koronawirus: POWIAT KĘTRZYŃSKI

Raport koronawirus jest jedynie statystyką przedstawianą przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kętrzynie. Dziękujemy za pozytywny odzew, ale również za te negatywne komentarze dotyczące siania paniki. Powtarzamy to jeszcze raz – redakcja info-Kętrzyn24.pl przedstawia jedynie statystykę jakie widnieją na stronie internetowej powyższej jednostki.

Za nami kolejny tydzień walki z pandemią koronawirusa. Ponownie odnotowano wzrost liczby zakażeń, a liczba ozdrowieńców powiększyła się, co cieszy.

W tym tygodniu potwierdzonych zostało 825 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród mieszkańców Powiatu Kętrzyńskiego z czego 372 osób jest ozdrowieńcami. W tym tygodniu odnotowano aż dziesięć zgonów osób zakażonych koronawirusem. Aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem na chwilę obecną w Powiecie Kętrzyńskim jest 443 osób.  Kwarantanną domową wydaną przez inspektorat sanitarno-epidemiologiczny objętych jest 394 mieszkańców.

1 thought on “Raport koronawirus: POWIAT KĘTRZYŃSKI

  1. Status ozdrowienca na podstawie zakończonej izolacji bez powtórnego badania z wynikiem NEGATYWNYM jest bzdurą. Tak jak podawanie ilości zakażonych bez podawania ilości przeprowadzonych testow. To tylko tuba propagandowa PISIROW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *