RAPORT KORONAWIRUS: Powiat Kętrzyński

Raport koronawirus jest jedynie statystyką przedstawianą przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kętrzynie. Dziękujemy za pozytywny odzew, ale również za te negatywne komentarze dotyczące siania paniki. Powtarzamy to jeszcze raz – redakcja info-Kętrzyn24.pl przedstawia jedynie statystykę jakie widnieją na stronie internetowej powyższej jednostki.

!!!UWAGA!!! DECYZJĄ RZĄDU OD 10 PAŹDZIERNIKA CAŁA POLSKA JEST OBJĘTA ŻÓŁTĄ STREFĄ, DLATEGO TEŻ JEDNYM Z OBOWIĄZKÓW BĘDZIE OBOWIĄZEK NOSZENIA MASECZKI W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

Za nami kolejny tydzień walki z pandemią koronawirusa. Ponownie odnotowano wzrost liczby zakażeń, a liczba ozdrowieńców powiększyła się, co cieszy.

W tym tygodniu, na dzień 17października mamy potwierdzone 106 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród mieszkańców Powiatu Kętrzyńskiego z czego 40 osób jest ozdrowieńcami. Aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem na chwilę obecną w Powiecie Kętrzyńskim jest 66 osób. Sześć osób nadal jest hospitalizowanych. Kwarantanną domową wydaną przez inspektorat sanitarno-epidemiologiczny objętych jest 409 mieszkańców – w poprzednim tygodniu było 79 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.