REGION: Atak nożownika pod jedną z galerii w Olsztynie – Magna Masuria

REGION: Atak nożownika pod jedną z galerii w Olsztynie

0

obrazek poglądowy

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w poniedziałek wieczorem w pobliżu jednej z galerii handlowych na terenie Olsztyna. W jego wyniku do szpitala trafiły dwie młode osoby. Policjanci w trakcie czynności do sprawy zatrzymali 18-latka. Jego udział w zdarzeniu jest wyjaśniany.

W poniedziałek (25.09.2023) wieczorem około godz. 19:00 oficer dyżurny KMP w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w pobliżu jednej z galerii handlowych doszło do szarpaniny między młodymi osobami, podczas której dwie osoby prawdopodobnie zostały zranione nożem.

W wyniku zdarzenia 15 i 17-latek trafili do szpitala – stan 15-latka był krytyczny, przeszedł długą i skomplikowaną operację. Pomimo ustabilizowania stanu zdrowia nastolatka nadal jest pod ścisłą opieką lekarzy.

Policjanci w trakcie czynności do sprawy zatrzymali 18-latka. Jego udział w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego postępowania. Młody mężczyzna był pobudzony, agresywny, stawiał czynny opór, miał znieważyć i zaatakować interweniujących funkcjonariuszy.

18-latkowi została pobrana krew do badań pod kątem obecności środków odurzających w jego organizmie. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Olsztyn-Południe wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *