REGION: Historyczne lokomotywy znowu na Mazurach! – Magna Masuria

Po raz kolejny Turystyka Kolejowa TurKol.pl wraz z Partnerami zaprasza na pokład specjalnych pociągów turystycznych, które zostaną uruchomione na pięknych szlakach kolejowych – tym razem w ostatni weekend lipca, czyli w samym środku wakacji. Specjalne pociągi turystyczne przejadą odcinkami głównych i lokalnych linii kolejowych przebiegających na terenie Wielkopolski, Kujaw i Pomorza, a przede wszystkim Warmii i Mazur, Podlasia i Mazowsza.

W trakcie podróży będzie jak zawsze okazja dla sympatyków kolei do „zaliczenia” linii całkowicie zapomnianych lub nieczynnych w ruchu pasażerskim.

Wszystkie przejazdy w dniach 28 – 30 lipca będą uruchomione przy użyciu składu pociągu z lat 70. i 80. XX wieku z historyczną lokomotywą spalinową jednego z dwóch typów – serii SU42 lub SU46.

W wersji gwarantowanej projektu planowany jest przejazd z tańszą lokomotywą tj. SU42, w przypadku gdy (oczekiwana wyższa) frekwencja w pociągu pozwoli na wykorzystanie droższego typu taboru skorzystamy z kultowej serii SU46! Lokomotywa SU46-029 należy do PKP Cargo i jest już potwierdzenie możliwości skorzystania z tej historycznej maszyny. 

Bilety na wyszczególnione poniżej pociągi z oferty MAZURY 2023 są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. Ceny ofert dla różnych pociągów są zróżnicowane ze względu na długość trasy i czas przejazdu. Wszystkie pociągi objęte są całkowitą rezerwacją miejsc. Zapraszamy do skorzystania z letniej oferty!

UWAGA! Cena zakupionego biletu nie ulegnie zmianie dla jego Posiadacza w przypadku zmiany typu lokomotywy! Jednocześnie informujemy, że przygotowaliśmy pulę biletów promocyjnych! W przypadku większości pociągów istnieje możliwość zakupu biletów w cenach promocyjnych!

Szczegóły przejazdów i cennik zobaczyć można klikając TUTAJ

źródło: TurKol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *