REGION: I Spotkanie Kobiet – Pokochaj Siebie/ Literatura i Rozwój – Magna Masuria

REGION: I Spotkanie Kobiet – Pokochaj Siebie/ Literatura i Rozwój

0

W sobotę 11 lutego w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie odbyło się otwarte spotkanie dla kobiet, którego organizatorami byli Stowarzyszenie Kobiety w Centrum oddział warmińsko-mazurski i Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie. Ideą spotkania było przekazanie uczestniczkom spotkania doświadczeń życiowych, twórczych i biznesowych. W pierwszej kolejności kobiety mogły spotkać się z coucherką Angeliką Kubas, następnie z Magdaleną Mikołajczyk, autorką książki „Jestem dość” oraz instagramerką matkojedyna. Swoim doświadczeniem życiowym podzieliła się również kosmetolog i absolwentka wydziału Promocji Zdrowia Agnieszka Nagórska. Podczas wydarzenia zainteresowane kobiety mogły również skorzystać z bezpłatnych usług fotografki Justyny Chełchowskiej.

W spotkaniu udział wzięła Urszula Pasławska Poseł na Sejm RP, współzałożycielka Stowarzyszenia Kobiety w Centrum. My kobiety musimy się wspierać, motywować i lubić, dawać sobie wzajemną PoMoc- mówiła Urszula Pasławska.

Stowarzyszenie obdarowało uczestniczki spotkania upominkami ufundowanymi  przez Salon Kosmetyczny Paradise, Poseł Urszulę Pasławską, Marszałka Województwa Gustawa Marka Brzezina, Salon Perfekcyjne Piękno, Gospodarstwo pasieczne leśny dwór Szczytno, coaching i szkolenia Angelika Kubas, Cukierniczka Ciacho & Kawka, Gabinet Podologiczny Beata Pietrzak „Gabinet Kosmetyka& Podologia”, Lirene. Dodatkowo wszystkie kobiety biorące udział w spotkaniu mogły skosztować pysznych smakołyków dostarczonych przez PSS w Olsztynie i PSS w Nidzicy.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *