REGION: Jarosław Pieniak nowym Komendantem OHP Warmia i Mazury – Magna Masuria

REGION: Jarosław Pieniak nowym Komendantem OHP Warmia i Mazury

5

Komendant Główny Ochotniczych Hufców Pracy, pan Jerzy Budzyn, ogłosił nominację na stanowisko Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Komendanta OHP (OHP Warmia Mazury) – pan Jarosław Pieniak. Uroczystość powołania odbyła się w obecności wielu znamienitych gości, co podkreśla wagę i znaczenie tej decyzji dla regionu.

Wśród uczestników ceremonii znaleźli się Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, pan Ireneusz Nalazek, Wicewojewoda Warmińsko-Mazurskiego, pan Zbigniew Szczypiński oraz Zastępczyni Komendanta Głównego OHP, pani Katarzyna Juraszek. Ich obecność świadczyła o ważności momentu oraz poparciu dla nowego lidera.

Jarosław Pieniak obejmuje swoją nową rolę, zastępując dotychczasowego Komendanta Wojewódzkiego, pana Dariusza Rudnika. Jest to wyrazem zmiany oraz kontynuacji misji, jaką jest działalność OHP na terenie Warmii i Mazur.

Minister Ireneusz Nalazek wyraził swoje wsparcie dla nowego lidera OHP na Warmii i Mazurach, życząc mu owocnej pracy na rzecz młodzieży z regionu. Jego słowa podkreślają znaczenie organizacji w procesie wychowania i wsparcia młodych ludzi.

Wicewojewoda Zbigniew Szczypiński również wyraził swoje gratulacje Jarosławowi Pieniakowi oraz podkreślił znaczenie OHP dla społeczności lokalnej. Jego słowa potwierdzają istotność działalności organizacji w kontekście społecznym i edukacyjnym.

Nowa kadencja Wojewódzkiego Komendanta OHP rozpoczyna nowy rozdział dla instytucji na Warmii i Mazurach. Z pełnym zaangażowaniem całego zespołu oraz wsparciem społeczności, OHP kontynuuje swoją misję wychowania i wsparcia młodych ludzi w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Jest to ważny krok w dążeniu do budowania lepszego jutra dla kolejnych pokoleń.

5 thoughts on “REGION: Jarosław Pieniak nowym Komendantem OHP Warmia i Mazury

 1. To nic innego jak ustawianie swoich przez koalicję 13 grudnia ,żadna to misja intratna „fucha”dla koalicjanta.
  Do Rady Powiatu w Kętrzynie nie zdobył mandatu (zresztą jak cała Lewica łącznie z PSL-em ) na co bardzo liczyli .
  Dlatego” desant” z Reszla do OHP Olsztyn.

  1. dokładnie,ten Pan był już chyba na każdym możliwym stołku zaczynając od specjalisty ds.sportu,przez urząd pracy bez rzadnych kompetencji.Po aferze w powiecie której jednym z prowodyrów był ten Pan smród opadł ale ludzie pamiętają.

   1. Szanowna Pani chyba nie pamiętają ponieważ Komitet Wyborczy który założył Kochanowski „Razem możemy więcej „wprowadził do Rady Powiatu kętrzyńskiego 8 osób co spowodowało,że Kochanowski ponownie został wybrany Starostą.
    A tym samym Prokop będzie trwał na stanowisku Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy, a tyle było szumu iż ludziom w PUP dzieje się krzywda to Zarządowi Powiatu podlega dyr Powiatowego Urzędu Pracy o ironio a Zarząd po wyborach mamy prawie taki sam poza tym Wiśniewskim.
    Była niebywała okazja na zmianę widocznie jest dobrze?

 2. Jak zwykle partie, koledzy z partii dbają o swoich, Pieniak , dalej Wiśniewski również nie wszedł do Rady Powiatu a jest vicestarostą , bo kolega zapewne Pana Olenkowicza i PO zadbało i kolejnego przegranego Marka Olszewskiego . Układ działa i wybory w niczym nie zmienią, może pojedyńczy radni się zmienią , ale co by nie mówić Kochanowski okazał się dobrym politykiem , przy tylu komitetach wprowadzić prawie połowę radnych . Mocne nadal okazało się w mieście PIS, aż tylu ma klapki na oczy aby głosować nadal na kandydatów tej partii, zarówno do miasta jak i powiatu, i tu pan Rypina, typowy mierny partyjniak , który wciąga kolejną osobę z listy pomyłkę panią Nowik machającą flagą, taki patriotyzm na pokaz , . Miasto Kętrzyn nie popisało się tym poparciem dla PIS .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *