REGION: Poseł pracuje dla swoich wyborców – Magna Masuria

REGION: Poseł pracuje dla swoich wyborców

5

Poseł PSL, Urszula Pasławska, nie przestaje działać na rzecz swoich wyborców i już przed świętami Wielkanocnymi załatwia ważne dla nich sprawy. W tym celu napisała kilka interpelacji dotyczących bieżących problemów zgłaszanych przez mieszkańców.

Jedną z interpelacji dotyczy programu budowy wind w czteropiętrowych blokach. Poseł zauważyła, że starsi lub niepełnosprawni ludzie nie powinni być więźniami trzeciego lub czwartego piętra budynku. To dlatego postuluje budowę wind, które ułatwią im poruszanie się po budynkach i zwiększą ich niezależność.

Kolejna interpelacja skupia się na zmniejszeniu kolejek do lekarzy w przychodniach POZ i specjalistycznych. W dobie pandemii wiele osób boryka się z problemami zdrowotnymi, ale niestety system opieki zdrowotnej nie zawsze nadąża z obsługą pacjentów. Poseł chce poprawić sytuację w tej kwestii i doprowadzić do zmniejszenia kolejek do lekarzy.

Ostatnia interpelacja dotyczy ochrony mazurskich rzek i jezior. Ta kwestia jest szczególnie ważna dla mieszkańców Mazur, którzy cenią sobie piękno swojej przyrody i chcą, aby była ona chroniona przed zanieczyszczeniami. Poseł pragnie podjąć działania, które pozwolą na zachowanie mazurskiej przyrody w jak najlepszym stanie.

Poseł zachęca wszystkich mieszkańców, którzy borykają się z jakimkolwiek problemem, aby napisali do niej już dziś na adres paslawska.biuro@gmail.com. Jest przekonana, że pomoże rozwiązać każdą sprawę, ponieważ to właśnie dla swoich wyborców jest poseł.

5 thoughts on “REGION: Poseł pracuje dla swoich wyborców

 1. Posłów jak radnych powinno być mniej , skoro ustalenia są partyjne , to w moim przekonaniu pojedyńczy poseł się nie liczy. Poseł będzie reprezentować wyborów , gdyby był wybierany w okręgach jednomandatowych. Niestety jak widzę partie nie są tym zainteresowane . Indywidualnie teraz wzrasta aktywność posłów , bo wybory się zbliżają. PSL jest na pograniczu progu wybieralności . Szkoda Pani Pasławskiej , że pracuje w takiej partii, która w celu wpływów przytuli się do każdego , raz do PO , raz do PIS a teraz do Hołowni . Problem poseł rozwiązuje przez propozycje zmian w ustawach, które teraz niestety już nie będą zmienione . Interpelacje, zapytań to mało , od mieszania herbata nie będzie słodsza.

  1. Trudno się nie zgodzić z wpisem powyżej, polityka to gra zespołowa
   w pojedynkę nie dużo się zdziała.
   W polityce liczy się skuteczność,aby być skutecznym najzwyczajniej trzeba wygrywać wybory posiadać większość w Parlamencie i sprawować rządy.
   W innym przypadku ,trzeba pogodzić się z bycia opozycją(pod warunkiem,że się przekroczy próg wyborczy )

 2. Tacy ludzie jak pani posłanka zawsze się obronią. Wielkie brawa za zaangażowanie się w problem w urzędzie pracy. Czy rozmawiacie o niej na sejmowych korytarzach? Jak pani rozumie to, że partia rządząca nie zainteresowała się tematem tych ludzi, a Pani jednak tak. Jak ocenia Pani tę sprawę i postawę starosty?

 3. DO. KOMENTARZA. „M A.N I U S”

  Panie. Maniek. pana. komentarze świadczą. o tym że pan próbuje. byłych pracowników PUP zdyskredytować a
  teraz. to samo próbuje. pan w stosunku do Pani. poseł. najwyraźniej boi się pan o. swoją. przyszłość. po wyborach.
  Jest pan. złym człowiekiem i może. pan napisze. co pan. zrobił dla Kętrzyna oprócz tego że ma pan. dobrą posadkę.
  Dobra. fucha panie. Maniek nie jest przypisana. nikomu do końca. życia. W pana wszystkich komentarzach nie ma ani cienia kultury i życzliwości do drugiego człowieka , poniża pan nawet osoby na socjalu.
  Wstyd , wstyd panie. Maniek

 4. Pani. Poseł. Paslawska

  Mieszkańcy. Kętrzyna. proszę. Panią o pomoc ponieważ od kilku lat nie mamy lekarza okulisty. na NFZ oraz endokrynologa też. na NFZ. Chorzy są zmuszeni szukać pomocy w Mrągowie i Giżycku.
  W Mrągowie przyjmuje. dwóch okulistów na NFZ oraz dwóch. endokrynologów gdzie jeden z lekarzy endokrynolog dojeżdża do Mrągowa z Olsztyna. Władzę nie widziały tego problemu tym bardziej że dwóch radnych w starostwie to są właśnie. lekarze. Dlaczego w Kętrzynie wladze nie dbają o mieszkańców.
  Prosimy Panią Poseł o pomoc w tak ważnej sprawie. !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *