RESZEL: Koncert Alicji Majewskiej – inauguracja „Sceny na Zamku”|30.06.2023 – Magna Masuria

RESZEL: Koncert Alicji Majewskiej – inauguracja „Sceny na Zamku”|30.06.2023

0

Zapowiedziane zostało otwarcie sezonu letniego 2023 i koncert inauguracyjny drugiej edycji projektu „Scena na Zamku”. Inicjatywa ta jest wynikiem współpracy pomiędzy Zamkiem Reszel a Sceną Kulturalną. Koncert odbędzie się w przepięknej scenerii średniowiecznego zamku w Reszlu, gdzie zaprezentuje się Alicja Majewska w towarzystwie Włodzimierza Korcza oraz Warsaw String Quartet.

Artyści zaprezentują program pod tytułem „Koneserzy kolejnego dnia”, który promuje najnowszą płytę Alicji Majewskiej, wydaną we współpracy z Arturem Andrusem i Włodzimierzem Korczem. Album ten miał swoją premierę jesienią 2022 roku i zdążył już zyskać uznanie słuchaczy.

Podczas tego wyjątkowego koncertu usłyszymy premierowe utwory, które zaskoczą nie tylko swoimi pomysłami tekstowymi, ale także muzycznymi. Nie zabraknie również wielkich przebojów, które od lat zachwycają wielbicieli klasy i kunsztu wokalnego Alicji Majewskiej.

Na scenie towarzyszyć jej będą Włodzimierz Korcz oraz kwartet smyczkowy Warsaw String Quartet, co zapewni wyjątkowe wrażenia muzyczne dla wszystkich miłośników dobrej muzyki.

Zapraszamy serdecznie na koncert inauguracyjny drugiej edycji projektu „Scena na Zamku” oraz na otwarcie sezonu letniego 2023, które odbędzie się w przepięknej scenerii zamku w Reszlu.

Szczegóły znajdą państwo TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *