RESZEL: Policjanci z Reszla oddali krew w Walentynki – Magna Masuria

RESZEL: Policjanci z Reszla oddali krew w Walentynki

0

W Walentynki policjanci z Komisariatu Policji w Reszlu podzielili się z potrzebującymi najcenniejszym darem życia – własną krwią. Dzięki nim bank krwi wzbogacił się o kolejne litry tego życiodajnego płynu. Pamiętajmy, że krew jest bezcennym darem ratującym życie i zdrowie ludzkie.

Walentynki to dzień, w którym pamiętamy o osobach najbliższych naszemu sercu i przygotowujemy wyjątkowe prezenty. W Walentynowy poniedziałek (14.02.2022) w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu odbyła się akcja „Twoja krew ratuje życie” do której przyłączyli się również funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Reszlu.  

Funkcjonariusze podczas codziennej służby spotykają się z sytuacjami, w których zagrożone jest ludzkie życie. Bardzo często pracują na miejscu wypadków drogowych, w których ranni są ich uczestnicy. Liczy się wtedy każda minuta, by uratować ich życie.

Często potrzebna jest krew, która jest jednym z najcenniejszych darów jaki człowiek może podarować innej osobie. Policjanci mając tego świadomość cyklicznie uczestniczą w akcjach honorowego krwiodawstwa.

Oddanie krwi nic nie kosztuje, a może uratować zdrowie lub życie drugiego człowieka. Podziel się tym cennym darem!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *