Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/21 – Magna Masuria

1 września dzieci powróciły do szkół, aby rozpocząć kolejny rok szkolny. Nie będzie to łatwe zadanie z powodu obowiązujących obostrzeń jakie będą panować w szkołach podczas nadchodzącego roku szkolnego. Zarówno uczniowie, rodzice jak i nauczyciele będą mieli utrudnione zadanie. Wierzymy jednak, że ten rok będzie pomyślny jak każdy inny, z którym mierzyliśmy się w ciągu ostatnich lat.

Z tej okazji jako redakcja info-Kętrzyn24.pl życzymy, aby nowy rok szkolny przyniósł dla uczniów wiele pożytecznych rzeczy, owocnej nauki, zdobywania świetnych wyników i zakończył się wzorową promocją do następnej klasy. Rodzicom oczywiście życzymy, aby mieli wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć swoich dzieci, aby wspierali swoje pociechy i pomagali im osiągać sukcesy. Nauczycielom zaś życzymy wytrwałości i cierpliwości podczas przekazywania wiedzy młodemu pokoleniu, aby mimo wszystko ten rok szkolny należał do tych spokojnych.

5 thoughts on “Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/21

  1. Dziękuję serdecznie za życzenia i mam nadzieję, że mimo trudnej sytuacji będzie to owocny rok dla moich pociech. Pozdrawiam.

  2. W szkołach uczą tego jak pacierza: 1 września 1939 roku atak III Rzeszy na Polskę; 17 września wkracza Armia Czerwona. Mało kto ma świadomość, że na początku II wojny światowej zmagaliśmy się jeszcze z jednym agresorem. Niewielkim, ale z potężnym sojusznikiem – Słowacją, która wykorzystując sojusz z Hitlerem zagarnęła Spisz i Oraw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *