SĘPOPOL: 12-letnia rowerzystka potrącona na przejściu dla pieszych – sprawca poszukiwany! – Magna Masuria

SĘPOPOL: 12-letnia rowerzystka potrącona na przejściu dla pieszych – sprawca poszukiwany!

1

Komu zostanie przypisana wina za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ustalą policyjne czynności. Faktem jest to, że mężczyzna, który potrącił nieletnią rowerzystkę odjechał z miejsca zdarzenia. Dziewczynka ma złamaną rękę. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg tego zdarzenia. Apelujemy do świadków i osoby biorącej udział w tym zdarzeniu o zgłoszenie się na Policję lub kontakt z policjantem prowadzącym dochodzenie w tej sprawie pod nr tel. 47 732 12 65.

W piątek, (28.07.23r.), policjanci zostali poinformowani, że dzień wcześniej (czwartek 27.07.23r., około godz. 15:00), w Sępopolu na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i 11-go Listopada doszło do potrącenia 12 – letniej rowerzystki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieustalony na tą chwilę kierowca potrącił nastolatkę, która po uprzednim zatrzymaniu się przed przejściem dla pieszych wjechała rowerem na pasy. Kierowca miał zapytać dziewczynę, czy nic jej nie jest, a następnie odjechać z miejsca zdarzenia. Dziecko zaraz po zdarzeniu niebyło w stanie określić swojego stanu zdrowia, dlatego zawsze przy tego rodzaju zdarzeniach potrzebne jest konieczność powiadomienia służb. Nastolatka wróciła do domu, a wieczorem trafiła na SOR z uwagi na bój ręki, która okazała się złamana.

Policjanci ustalili część świadków i wykonują czynności zmierzające do ustalenia szczegółowego przebiegu tego zdarzenia. Z pewnością, znaczące dla sprawy będą miały informację od osoby biorącejudział w tym zdarzeniu i innych osób mających wiedzę w tej sprawie. Prosimy o zgłaszanie się na Policję lub kontakt z policjantem prowadzącym tą sprawę pod nr tel. 47 732 12 65.

1 thought on “SĘPOPOL: 12-letnia rowerzystka potrącona na przejściu dla pieszych – sprawca poszukiwany!

  1. Policja sama już ustaliła i potwierdziła. 12-latka – WJECHAŁA ROWEREM NA PASY – temat zamknięty. Kierowcy można na siłe podciągnąć nieudzielenie pierwszej pomocy, choć takowa jak wynika ze zdarzenia nie była potrzebna. Natomiast rodzice małolaty spłata uszkodzeń w pojeździe i szlaban na telefon. Za bezmyślność. Chyba, że nadal idziemy w zaparte żeby takie dzieciaki miały na nagrobkach napisane – ale miał pierwszeństwo-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *