SĘPOPOL: „La zabawa – stawiamy na młodych” czyli turniej Żaków w Sępopolu – Magna Masuria

SĘPOPOL: „La zabawa – stawiamy na młodych” czyli turniej Żaków w Sępopolu

0

Wczoraj, o godzinie 16:30 na stadionie w Sępopolu odbył się turniej dzieci „La zabawa – stawiamy na młodych”, zorganizowany z okazji 75-lecia Łyny Sępopol. W turnieju wzięły udział drużyny z roczników 2015 i 2014, a także grupa skrzatów, która zaprezentowała pokazowy sparing.

Imprezę wsparła lokalna społeczność, w tym Mozaika Sępopol, na czele z szefem Pawłem Puciato, oraz Delikatesy Centrum w Sępopolu, przy ul. B. Prusa, które zadbały o poczęstunek dla uczestników turnieju.

W turnieju wzięły udział drużyny Łyny oraz zespoły z Bartoszyc, Bisztynka, Korsz i Reszla. Rywalizacja w turnieju miała charakter towarzyski, a najważniejsze było dobre samopoczucie i pasja do piłki nożnej.

Dla uczestników turnieju oraz ich rodziców, zorganizowano poczęstunek oraz ognisko. Każda drużyna otrzymała również pamiątkowy puchar za udział w turnieju. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i wspaniałą atmosferą, a pogoda sprzyjała dobrej zabawie.

To było prawdziwe piłkarskie święto w Sępopolu, które na pewno na długo zostanie w pamięci uczestników oraz organizatorów. Dziękujemy Łynie Sępopol za gościnę i wspaniałą zabawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *