SIATKÓWKA III LIGA: Na początek sezonu zwycięstwo! – Magna Masuria

SIATKÓWKA III LIGA: Na początek sezonu zwycięstwo!

0

Team Cresovia Górowo Iławeckie może zaliczyć do udanych początek sezonu III Ligi siatkówki. W inauguracyjnym spotkaniu – 19.11.2022 – pokonali u siebie SMS Panorama Działdowo wynikiem 3:1 [22:25, 28:26, 25:23, 27:25]. Podopieczni Jerzego Tatol oraz Marcina Kaszybat w pierwszym secie mieli niewielkie problemy oddając seta działdowskiemu zespołowi, lecz kolejne trzy przypisali już sobie.

Z naszej gry nie możemy być do końca zadowoleni ale był to pierwszy mecz sezonu więc można się było spodziewać, że dobre akcje będziemy przeplatać tymi słabszymi. Udało się wygrać i to jest najważniejsze. Udało się to tylko i wyłącznie „mentalem” choć wynik tego spotkania równie dobrze mógłby być dokładnie odwrotny – czytamy w pomeczowym poście na stronie Team Cresovia.

Kolejne spotkanie Team Cresovia rozegra na wyjeździe w pod olsztyński Gietrzwałdzie z tamtejszym Sunbroker KPS Gietrzwałd w dniu 26.11.2022 o godz. 11:00.