SROKOWO: Niebezpieczny wypadek między Jegławkami, a Kosakowem – kobieta trafiła do szpitala! – Magna Masuria

SROKOWO: Niebezpieczny wypadek między Jegławkami, a Kosakowem – kobieta trafiła do szpitala!

0

fot. OSP Srokowo

Strażacy ochotnicy z OSP Srokowo poinformowali, że w niedzielę [21.01.2024] po godz. 13:00 zostali zadysponowani do wypadku na odcinku drogi powiatowej między miejscowością Jegławki, a Kosakowem.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki BMW uderzył w drzewo. Kierowca pomimo opuszczenia auta o własnych siłach z urazami nóg został zabrany przez ZRM do szpitala. W celu uwolnienia z pojazdu pasażerki użyto narzędzi hydraulicznych. Po zabezpieczeniu medycznym przez ZRM kobieta została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Giżycku. Jak się później okazało autem jechało małżeństwo – 23-letni mężczyzna i 21 letnia kobieta – relacjonują na Facebook strażacy z OSP Srokowo.

Droga między Jegławkami, a Kosakowem była zablokowana prawie do godziny 18:00. Na miejscu poza strażakami ochotnikami z OSP Srokowo pracowały dwie jednostki PSP z Kętrzyna, OSP Jegławki, dwa patrole Policji, dwie jednostki Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz piloci z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *