SROKOWO: Wypadek na trasie Leśny Rów – Solanka!

0

fot. OSP Srokowo

Jak podają strażacy ochotnicy z OSP Srokowo: w dniu dzisiejszym o godzinie 13:53 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące wypadku na trasie Leśny Rów – Solanka. Na miejscu wypadku okazało się, że motor marki BMW uderzył w tył samochodu osobowego.

W wyniku zdarzenia 2 osoby zostały ranne. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatorów, udzieleniu pomocy poszkodowanym oraz organizacji ruchu wahadłowego na drodze wojewódzkiej nr 650.

[AKTUALIZACJA] Na drodze wojewódzkiej 650 na trasie Srokowo- Solanka w gm. Srokowo w którym uczestniczył motor oraz pojazd osobowy. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motorem marki BMW 53-letni mężczyzna na prostym odcinku drogi, zjeżdżając ze wzniesienia uderzył w tył prawidłowo jadącego pojazdu marki Toyota Corolla w którym podróżowały dwie osoby. W wyniku zderzenia motocyklista oraz pasażerka pojazdu zostali zabrani do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia i badaniach w szpitalu nikt nie doznał poważniejszych obrażeń i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

W akcji trwającej do około 17:10 brały udział:

– 479N42 OSP Srokowo,
– 471N26 PSP Kętrzyn,
– 471N21 PSP Kętrzyn,
– 2x ZRM Kętrzyn
– 2x Patrol policji.

Więcej informacji wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *