Sztab WOŚP Kętrzyn: „mamy ok. 95 tys.!!” – Magna Masuria

Niedawno zakończył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która jak co roku kończy się podsumowaniem zebranych datków na cele charytatywne. W tym roku wolontariusze WOŚP zbierali przede wszystkim na sprzęt dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Burmistrz Ryszard Niedziółka podczas pokazu z wężami

W powiecie kętrzyńskim nie zabrakło w tym roku wolontariuszy WOŚP. Na ulicach wszystkich miast w powiecie pojawili się wolontariusze. W Reszlu w godzinach porannych odbyła się kwesta, zaś w Korszach chodzili sami wolontariusze. Natomiast w Barcianach, Srokowie i Kętrzynie odbyły się również imprezy towarzyszące w tym występy zespołów muzycznych, pokazy taneczne oraz wiele, wiele innych atrakcji. Nie zabrakło również licytacji. W Kętrzynie można było wylicytować na przykład wspólne wędkowanie z burmistrzem Ryszardem Niedziółką, które na pewno szeroko zrelacjonujemy.

Ile zebrał kętrzyński sztab podczas finału WOŚP? Na swoim oficjalnym portalu Facebook członkowie Sztabu WOŚP Kętrzyn podali informację, że zebrano około 95 tysięcy złotych. To o prawie 15 tysięcy złotych więcej niż rok temu. Gratulujemy!

1 thought on “Sztab WOŚP Kętrzyn: „mamy ok. 95 tys.!!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *