Tygodnik Kętrzyński narusza standardy Facebooka? – Magna Masuria

źródło zdjęcia: nadesłane

Na redakcyjną skrzynkę mailową wpłynęła wiadomość od czytelnika, który prosił nas o anonimowość. Przekazał nam zrzut ekranu, który przedstawia wiadomość z Facebooka o naruszaniu standardów społeczności przez Tygodnik Kętrzyński. Według tego, co dowiedzieliśmy się od anonimowego czytelnika administracja Facebooka sprawdzała stronę pod względem fałszywych informacji, propagowaniu nienawiści oraz prześladowaniu pod względem wyznania i poglądów politycznych. Posty i komentarze naruszające te standardy zostały częściowo usunięte, a administracja Facebooka będzie monitorować stronę.

Obrazuje to dla nas jak i całej grupy ludzi, która obserwuje Facbookową stronę Tygodnika czym kieruje się redaktor Robert M. Pokazuje nierzetelność dziennikarską, hejt i przyzwala w komentarzach na hejtowanie osób z lokalnej opozycji.

W wielu komentarzach na naszej stronie również możemy przeczytać, że Robert M. blokuje komentarze, które go krytykują i obnażają jego nieszczere podejście do dziennikarstwa. Również czytelnicy naszego portalu piszą, że redaktor Tygodnika prawdopodobnie pisze sam ze sobą komentarze na stronie jak i portalu Facebook. Część z tych komentarzy zgłosiliśmy do organów ścigania z artykułu 212 kodeksu karnego.

Pytamy się zatem ponownie burmistrza, czy nadal chce współpracować z osobą, która narusza proste zasady społeczności Facebook? Co sądzą państwo o tym działaniu administracji Facebook?

21 thoughts on “Tygodnik Kętrzyński narusza standardy Facebooka?

 1. Ale mi numer z tym tygodnikiem. Powinni pociągnąć do odpowiedzialności karnej wydawcę za szerzenie nienawiści i pisania nieprawdy.

 2. NIE DLA TYGODNIKA!
  Nie kupować, nie czytać online, odlajkowac stronę.
  Wymrze naturalnie…

  1. Czy kiedykolwiek przeczytaliście tu:gnoju, grubasie, alimenciarzu, knurze i jeszcze gorsze określenia? Proszę zatem być obiektywnym. Jeżeli ktoś prowadzi polemikę na odpowiednim poziomie, to nie powinien spotykać go atak z rynsztoka: Idę po Ciebie gnoju. Pan Robert Majchrzak jest ZŁYM człowiekiem i nie ma zasad.

 3. Na tym portalu to prawdę pisze ten młody chłopak i nie jest zajadły, chciwy na kasę, wyrafinowany cham, obrzucający błotem.
  Nikogo nie oczernia, tym bardziej członków rodziny czego brakuje dla łysego Majchera.
  Człowiek na poziomie.

  1. Kwestia ustawień tego poziomu. Obecnie jest taki sam w obu portalach błoto lata w obie strony. Całe szczęście burmistrz jest wybrany w wolnych wyborach bez nacisków. Tak też zostanie po waszej kolejnej rewolucji. Kuchciki.

   1. Burmistrz wybrany, bo coś obiecywał? Pamiętasz co?

    Czy obiecywał, że podwyższy opłaty za śmieci, najwięcej w Polsce?
    Nie, a to zrobił.

    Czy obiecywał, że zlikwiduje Warmię?
    Nie, a to zrobił.

    Czy obiecywał, że na stanowiska, zamiast Kętrzyniaków, będzie zatrudniał obcych?
    Nie, a to zrobił.

    Czy obiecywał, że macher i szwagier będą zatruwały nasze umysły propagandą?
    Nie, a to zrobił.

    … … …

 4. To że na fejsie pisze to mało. Ale pozwala na szerzenie ogromnej nienawiści na swojej stronie. Wyzwiska. Chamstwo. Dosłownie propagowanie nienawiści do osób nieprzychylnych do władzy której on wypromował. On. Nikt nie może mieć własnego zdania bo zaraz jest tak zaatakowany, że tragedia. A komentarze piszące o prawdzie kasuje. On jest typowym sprawca przemocy psychicznej.

 5. Jak te ludzie studia kończą ja one takie głupie. Podwyżki śmieci objęły wszystkich to Hecman niedoszacowal wcześniej kosztów dlatego były tak drastyczne. Warmie sprzedano w rece prywatne za Hecmana. Zatrudniać obcych niestety musiał bo większość uzależniona była od układów hecmanowskich. Propagandą Hecmana Ci nie przeszkadzala przez 20 lat? Nie czytaj miej swój rozum.

  1. :Jak te ludzie studia kończą ja one takie głupie.”
   To Ty tak o sobie piszesz?

   * Skąd wiesz czy były śmieci były niedoszacowane. Niedziółka ci powiedział? A ty łykasz jego słowa jak pelikan żabę? Jego obliczenia z błędami matematycznymi też łyknąłeś?
   Podwyżki śmieci nie objęły wszystkich. Ci, co nie złożyli deklaracji, nic nie płacą!

   ** Z tym zatrudnianiem obcych to już przegiąłeś.
   Obcy z Komecu. działacz partyjny PSL Hećmana.
   Obcy z KTBS, behapowiec z urzędu miasta u Hećmana
   Obcy Zastępca, współpracował z Hećmanem i nawet się tym chwalił
   Prezes spółdzielni, prezesem KTBS u Hećmana
   Burmistrz, radny powiatowy i starosta z list Hecmana…

   1. Przypomnij sobie ile na osobę za Hecmana wynosiła opłata za odpady segregowane i niesegregiwane i powiedz czy były doszacowane?

 6. Do powyższego wpisu. Dobrze sie czujesz kretynie?
  Herman nic nie maił wspólnego z ZPO Warmia.
  To majątek skarbu państwa , to wojewoda jest władzą na naszym terenie.
  I za jego zgodą został sprzedany majątek w ręce prywatne Waleriana.

  1. Tak jak nie ma nic do likwidacji Niedziolka. Skoro ludziska mówią że za Niedziolki zlikwidowano to prawda jest że za Hecmana sprzedano. Kwestia co zrobił aby do tego nie doszło. Kto był wówczas wojewodą? Za jakiej koalicji sprzedano? PSL i PO Przypadek? Nie sądzę. Więc kto tu jest kredytem?

 7. Do wpisu „Prawda jest ważna”. Ale prawda jest nieco inna niż piszesz. Po pierwsze, to nie Niedziółka podwyższył cenę śmieci, tylko zaproponował a radni PiS i AS ją podwyższyli, bo to jest kompetencja rady a nie burmistrza. Po drugie, to nie Niedziółka zlikwidował Warmię tylko sprzedał ją w prywatne ręce wojewoda, oczywiście nie obecny, tylko były .Niedziółka natomiast niewiele zrobił, by ten zakład istniał, zwłaszcza, że w składzie tzw. Rady Biznesu jest biznesmen, który Warmię kupił i ją zlikwidował. Uczynił to pod nosem biznesmena Niedziółki. Po trzecie, prawdą jest, że dla kętrzyniaków miał być to dobry czas, a okazał się szczególnie dobry dla mieszkańców Reszla, mieszkańca Lidzbarka, Olsztyna, Giżycka czy Łankiejm, bo to oni dostali pracę u Niedziółki. Prawdą też jest, że kętrzyniaków to On zwalniał. Po czwarte, za pana Niedziółki kumoterstwo ma się bardzo dobrze. Lepiej niż za poprzednika.

 8. Nie wiem jak tam z tym kumoterstwem jest w tej chwili?
  Natomiast Pana Hecmana w tym zakresie i na tym polu działania długo nikt nie pobije.

  1. A to przecież Niedziółka obiecywał, że będzie inaczej…
   A teraz licytujemy, czy Hećman był gorszy, czy lepszy?

   I co, mamy dalej tolerować nieudaczników i pozerów na stanowiskach, tych którzy trzymają łapę w naszej kieszeni??

 9. Pełna aprobata do tego co Pan powyżej napisal , nie możemy się zgodzić na takie postępowanie władzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *