W Gminie Srokowo stanął pierwszy paczkomat InPost – Magna Masuria

W Gminie Srokowo stanął pierwszy paczkomat InPost

3

Jest to niewątpliwie duży ukłon w stronę osób zamawiających przez internet zamieszkujących teren gminy Srokowo. Wczoraj na swoim profilu Facebook Gmina Srokowo poinformowała, że przy sklepie spożywczym „Lewiatan” stanął pierwszy paczkomat firmy kurierskiej InPost. Jak można wyczytać z tekstu, stanął on po długiej „walce”, w ten sposób domyślać się można, że władze gminy od dłuższego czasu starały się i prowadziły negocjacje z InPostem, aż dopięto swego.

Dzięki temu, mieszkańcy Srokowa i okolicznych wsi nie będą musieli zamawiać kuriera bezpośrednio do domu i oczekiwać na niego bądź też zamawiać przesyłki do najbliższego paczkomatu w Kętrzynie, teraz bez problemu będą mogli odebrać przesyłkę w pobliskim paczkomacie.

3 thoughts on “W Gminie Srokowo stanął pierwszy paczkomat InPost

  1. … jak już jesteśmy przy takich „luźnych tematach”, to uprzejmie proszę Pana redaktora, żeby zbadał sprawę dlaczego ten cholerny śmigłowiec lata po 23 nad naszym pięknym i spokojnym miastem? Ja rozumiem, że p. lotnik zbiera na kolejne wybory do senatu, ale cisza nocna i przyzwoitość obowiązuje każdego… no

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *