WAŻNY TEMAT: Ogromny sukces Krzysztofa Głuśca oraz nowo wybranych członków Rady Nadzorczej SM „Pionier” w Kętrzynie – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Ogromny sukces Krzysztofa Głuśca oraz nowo wybranych członków Rady Nadzorczej SM „Pionier” w Kętrzynie

8

Spółdzielcy w końcu mogą odetchnąć z ulga. Po ponad rocznym chaosie w kętrzyńskiej spółdzielni nareszcie może zapanować spokój i stabilizacja. Wszystko to za sprawą pozytywnego rozpatrzenia przez Sąd wniosku o powołaniu kuratora dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” w Kętrzynie. Taki postęp sprawy spółdzielcy mogą zawdzięczać wnioskodawcom, a więc: Krzysztofowi Głuścowi, Natalii Greń, Jolancie Sznurkowskiej, Annie Pawelec oraz Jarosławowi Żyła.

Niewątpliwie jest to ogromny sukces i światełko nadziei na wyjaśnienie spraw w Spółdzielni. Gdy inni rozpisywali się na forach i chodzili do jednej gazety próbując nas oczernić, my działaliśmy i dzisiaj mamy tego efekt, że pełnomocnik wnioskodawców pan radca prawny Marek Lewandowski z olsztyńskiej kancelarii Teza został zobowiązany do wskazania osoby na kuratora dla Spółdzielni – komentuje Krzysztof Głusiec, który od wielu lat działa na rzecz Spółdzielni i był inicjatorem spotkań z mieszkańcami przed Walnymi Zgromadzeniami we wrześniu 2022 roku.

Na pytanie kto zostanie kuratorem, nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi, a wszystkiego dowiemy się w czasie.

CIEKAWOSTKA, w dniu 20 sierpnia br., jeden ze spółdzielczych podżegaczy złożył wniosek do Sądu, aby nie powoływać kuratora dla Spółdzielni, bo jak czytamy w piśmie: „powołanie kuratora dla całej spółdzielni może być przedwczesne i spowodować następne pozwy, które jeszcze bardziej skomplikują sytuację Spółdzielni.” – takie pismo mogą państwo przeczytać w KRS

Już we wcześniejszych publikacjach na tym portalu wskazywaliśmy, że powołanie kuratora dla Spółdzielni spowoduje przyspieszenie pewnych spraw oraz doprowadzi do ustabilizowania całej sytuacji jaka w tej chwili dotyka wszystkich Spółdzielców.

8 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Ogromny sukces Krzysztofa Głuśca oraz nowo wybranych członków Rady Nadzorczej SM „Pionier” w Kętrzynie

  1. Zawsze wierzyłam w p. Krzysztofa Glusiec
    w p. Gren,Sznurkowska,Pawelec oraz p. Żyła bo te osoby od samego początku były i działały dla dobra nas spółdzielców
    pomimo ze próbowano ich zdyskredytować . Brawo i dziękuje za tak dobra wiadomość na która wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością !!!!

  2. To są dwaj starsi panowie ,seniorzy a w spółdzielni na prezesa potrzebny jest człowiek z ogromna wiedzą znajomością prawa a także będzie dbał i walczył o dobro spółdzielców oraz o to aby nasze koszty utrzymania mieszkań nie rosły !!!

  3. To jest trzeci pan także w sędziwym wieku wiec takim osobom należy tez podziękować i życzyć jedynie zdrowia !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *