WAŻNY TEMAT: Podsycany przez lokalnych samorządowców i pseudoportal hejter napadł na mojego ojca – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Podsycany przez lokalnych samorządowców i pseudoportal hejter napadł na mojego ojca

24

fot. słynny "Bizon" śmiejący się, że policja nie przyjedzie do niego - pech chciał, że przyjechała i wlepiła na początek mandat

Tak kończy się akceptowanie i podsycanie hejtu w kierunku mojej osoby na jedynie słusznym tygodniku przy poklasku wójta Barcian, starosty kętrzyńskiego i innych…

PODSYCANY PRZEZ LOKALNYCH SAMORZĄDOWCÓW I PSEUDOPORTAL HEJTER NAPADŁ NA  MOJEGO OJCA

Wczoraj [29 marca 2024r.] niejaki Marcin P. znany bardziej jako „Bizon” – prawdopodobnie powiązany rodzinnie z kętrzyńskim starostą – pokusił się o zaatakowanie w sposób fizyczny mojego ojca. Na szczęście byłem w domu i widziałem całe zajście. Nie wiem jak ta sytuacja mogłaby się zakończyć i czy dzisiaj nie miałbym rodzinnej tragedii – bo pseudoportal wspierany przez kętrzyńskie samorządy, nakręcał nagonkę na mnie, na mojego ojca, na członków mojej rodziny i akceptował różnego rodzaju hejterskie, wręcz obrzydliwe komentarze.

Marcin P. od kilkunastu tygodni najpierw chciał publikować hejterskie komentarze pod moimi artykułami. Na szczęście na Facebooku jest taka opcja jak „blokuj” i z chęcią ją wykorzystałem wobec tego delikwenta, żeby nie rozsiewał nieprawdziwych informacji. Znalazł sobie inne miejsce do publikacji swoich wypocin – na stronach pseudotygodnika. Tam bez konsekwencji umieszczał i opluwał mnie oraz moją rodzinę. Możliwe, że robił to też anonimowo na tym samym portalu.

Jednak nie on jedyny w ostatnim czasie podsycał nagonkę na moją osobą. To samo uczyniła ostatnio kandydatka na wójta Barcian – Marta Kamińska, kandydat na burmistrza Kętrzyna – Czesław Ćwik oraz inni anonimowi w internecie hejterzy. Mają oni na to przyzwolenie, bowiem ich „lokalni idole” mogą przecież obrażać i poniżać dziennikarza. Podobnie działała Robert M. psudoredaktor pseudotygodnika, który używając mojego zdjęcia pod tekstem policyjnym sugerował jakobym miał znęcać się nad własnym ojcem.

Możliwe, że wczoraj wszystkie te ataki hejterskie miały upust w postaci napaści pijanego Marcina P. na mojego tatę. Nabuzowany, nafaszerowany hejterskimi informacjami odgrażał się na różne sposoby. Marcin P. nazywany też „Bizonem” korelował lub nadal koreluje w jakiejś relacji z Michałem Kochanowskim – obecnym starotą kętrzyńskim. Działali niegdyś w Młodzieży Wszechpolskiej, a wieść miejska niesie, że prawdopodobnie są powiązani ze sobą rodzinnie. Niczego nie sugeruję, ale może była jakaś aluzja… kto wie? Wszystko w najbliższych dniach wyjaśni wymiar sprawiedliwości.

Wczoraj na szczęście udało mi się w porę zareagować. Na miejsce została wezwana policja. Delikwent był pijany, miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem, a ja razem z tatą mam we wtorek złożyć zeznania na policji. Na szczęście nie doszło do poważniejszych rękoczynów i skończyło się jedynie na porwanej koszulce. Tak było wczoraj, lecz nie mam pewności czy kolejny hejter ośmielony poparciem lokalnych samorządowców nie pokusi się na podobny incydent.

Niedopuszczalne jest to, żeby osoby u władzy akceptowały różnego rodzaju hejt, a nawet dopuszczały się go, czyniąc to w sposób obraźliwy, żenujący i zapominając o pełnionej służbie społecznej. Wszak to my ich wybraliśmy i warto zastanowić się czy chcemy nadal akceptować tych ludzi i tego typu postawy.

24 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Podsycany przez lokalnych samorządowców i pseudoportal hejter napadł na mojego ojca

 1. Jakiś koszmar, jak daleko można się posunąć w walce o władzę. STOP HEJTEROM!!!! Nie można oddać im władzy, bo będą tylko niszczyć ludzi. Pan Redaktor pisze to, co widzi i dlatego jest Pan niewygodny, a najlepiej zaatakować przez najbliższe osoby. Niszczenie banerów, hejterskie listy, oczernianie i obiecywanie rzeczy, których nie da się zrobić? Co jeszcze? Przemoc???

  1. Ponoć jednego gościa co na zlecenie niszczył banery Lewicy, Trzeciej Drogi, Samorządu dla Wszystkich i Lizureja złapali na gorącym uczynku. Jakiś łepek z „bajan” działał na zlecenie. Ciekawe tylko czyje…

 2. Kochanowski – starosta z Młodzieży
  Wszechpolskiej , Kamińska -.Wójt Barcian ,
  Ćwik.- kandydat na Burmistrza przy poparciu redaktora z TK Roberta M. – NIEDOWIARY i jeszcze Bizon z 1, 5 promilem do spółki ???

 3. Przykład idzie z góry niestety Panie Redaktorze, zachowania gdzie mamy do czynienia z prawem siły,a nie siłą prawa.

 4. Co za wstyd!!! Pseudo tygodnik ostatnio lubi się pokazywać ze swoją artykulacją podsycając ludzi do nienawiści. Przykład za miedzą – gmina Srokowo. Konkretnie znane osoby w gminie mają wspólny mianownik w postaci układów z pseudo tygodnikiem, w którym wylewają fale hejtu, podsycając go do granic żeby oczernić i zbesztać z błotem obecnego wójta. Współczuję Panu i wierzę, że tych wszystkich krętaczy dopadnie sprawiedliwość. Powodzenia

 5. Jak to jest być kandydatem pewnej partii która z telewizji publicznej zrobiła partyjną propagandę?
  Jak to jest być kandydatem pewnej partii która szczuła na lekarzy, mniejszości LGBT?
  Jak to jest być kandydatem pewnej partii której ofiarą victim blamingu stało się dziecko?

 6. wójtowa pokazała jak traktuje przeciwnikow politycznych
  jej wpisy na fb sa obrzydliwe
  sam hejt i nic wiecej
  a do nas jeszcze wypisuje kochani oh ah
  dobrze ze skonczylo sie tylko na porwanej koszuli
  i trzymam kciuki ze wszyscy hejterzy zostana ukarani

 7. To nie ten sam Pizdon co z Kochasiem w MW latał i kamieniami w budowlańców rzucał co budowali kościół na Pocztowej? Taki ala gangser ze ślaska ha ha

 8. Szanowny Panie Redaktorze! Dlaczego nie można komentować pod postem dotyczącym przeprosin dla Pana Kazimierza Witczaka? Tam jest przykład jak związany z obecną wójtową Kamińską człowiek oczerniał porządnego obywatela! Trzeba nagłaśniać takie sprawy! Pokazać jakimi ludźmi otacza się Kamińska!

  1. I jeszcze ten kryształowy Przybyliński na konwencji razem możemy więcej kraść czy jak tam im było… No ten człowiek to jest wybitny – plagiat pracy magisterskiej, rozłożył spółdzielnie w mołtajanch, razem z wąsatym sołtysem dzielił i rządził w gminie kętrzyn. I tacy ludzie pchają się jeszcze do polityki? Tfu!

 9. Ta kadencja pokazała jacy ludzie dorwali się do koryta. Miało być pięknie, miało być miło, aż wybuchło szambo… nie bedę używala niecenzuralnych słow… ale tacy jak Kochanowski, Kamińska, Prokop, Bobrowski, Wanago i inni to nie mają prawa zasiadać na publicznych stołkach! Za łopaty i rowy kopać!

  1. Jest nie powtarzalna okazja,aby tacy ludzie jak w/w nie sprawowali funkcji publicznych 7.04.2024r. Samorządowe do wszystkich szczebli .
   Ale przyznam,że obserwując lokalną scenę polityczną i zachowania części społeczności lokalnej mam wątpliwości czy nastąpią radykalne zmiany?

  2. Starosta to powinien polecieć na amen z polityki za sprawę urzędu pracy. Ludzie błagali o pomoc a on wódkę pił z wąsatym. Tak szanuje drugiego człowieka. Uśmiechy, gdy ktoś jest mu potrzebny. Ale tak to was nie widzę, jak potrzebujecie mnie. Smutne. Pan już pokazał twarz, tą prawdziwą. A ta przeszłość? Szok

 10. A Hećmana szczekacza lepsza? Frustrat z Warszawki wali jak w bęben – ciągły hejt i hejt, myślałem że Hećman i jego ludzie są tymi lepszymi, a są tacy sami jak całą reszta. Jedyna nadzieja w panu Karolu Lizurej

 11. Panie Ćwik !!!!

  We wcześniejszych komentarzach są tam umieszczone 3 pytania do Pana.
  Może pan na nie odpowie . A ja mam do Pana takie pytanie :Co przewiduje kodeks karny za używanie słów wulgarnych w stosunku do policjantów będących na interwencji od osoby która pełni funkcję Wójta ?
  Mandat 500 zł wywołał oburzenie wśród mieszkańców Kętrzyna i Barcian .
  Atakowanie obecnie Sołtysa i hejt na młodej kandydatce na Wójta przekracza już wszystkie granice !!
  W Barcianach potrzebna jest kontrola ile pani Wójt wydaje publicznych pieniędzy na lans i hejt osób niewygodnych w Tygodniku Kętrzyńskim w którym redaktor przychylny obecnej władzy ten hejt również rozpowszechnia nawet na Facebooku.
  Uważam ze kontrola na lans i hejt powinna być również przeprowadzona w Starostwie , czy to nie zbieg okoliczności że banery i plakaty były wyłącznie niszczone kandydatów z Lewicy, Trzeciej Drogi i Pana Lizureja !!
  Panowie czy to jest ta droga do osiągnięcia sukcesu , żeby to ode mnie zależało to bym was wysłała na białe niedźwiedzie !!!

  1. Funkcję kontrolną w Gminie pełni m.in. Rada Gminy.
   Natomiast analizując kandydatury do Rady Gminy Barciany duża grupa kandydatów, pracuje w Spółce Komunalnej ZGK,Gminnym Ośrodku Kultury w Szkołach Podstawowych a osoby bliskie nawet w Urzędzie Gminy.
   Dlatego rodzi się pytanie jak tacy ludzi zakładając, że zdobędą mandat Radnego Gminy będą mogli wypełniać funkcję kontrolną
   Organu Wykonawczego(Wójta Gminy) ?
   Przecież jest bezpośrednio bądź pośrednia zależność od Wójta Gminy niezależnie kto tę funkcje będzie pełnił.
   Dlatego Szanowni Państwo zachęcam do analizy .

 12. Panie Redaktorze bardzo mi przykro że pana ojciec został napadnięty we własnym domu !!!
  Nie możemy przymykać na to oko co może spotkać każdego z nas.
  Szerzenie hejtu to jest obrona ludzi słabych którzy chcąc dostać się do władzy stosują takie metody że mogą zabić człowieka !!!! Chociażby pan Ćwik pisząc do mieszkańców na swojego kontrkandydata wystawił sobie cenzurke że jest wart mniej niż zero !!!!
  Nigdy nie zagłosuję na policjanta Ćwika nie budzi zaufania publicznego !!!

  1. przecież ćwika nie da się słuchać, były zwykły policjant z aspiracjami co najmniej na prezydenta albo króla. Takich ludzi i jemu podobnych trzeba wyrzucić na polityczne wysypisko.
   po co w Kętrzynie potrzebni podjudzacze?

 13. Przykre, że przyszli włodarze i działacze stosują takie środku do zdobycia stanowiska za wszelką cenę. Nie będą inni po zdobyciu władzy. Zresztą, niektórzy, obecni włodarze i radni już pokazali na co ich stać. Znamy ich – butę, arogancję i zwyvzajny brak szacunku do ludzi. Wielu z nich pokazało. że są tylko dla wybranych lub dla swoich. Wogle , włodarze i radni w tej kadencji w naszej małej ojczyźnie, w większości zawiedli , nas wyborców. Np. organizacja szczepień na covid u nas było marne. Gro z nas jeździło po innych powiatach. Jak słyszę zachwyt Wojta i Rady Gminy Wiejskiej Kętrzyn – jaką to udana ich kadencja, to myślę ludzie – środowisko gminy nie dysponowało żadnym punktem szczepień na covid . Nie spełniiecie podstawowego prawa w stosunku do mieszkańców – konstytucyjnego zabezpieczenia ochrony zdrowia mieszkańców. Włodarze i radni wszystkich jednostek w powiecie – trzeci rok wojna za naszą wschodnią granicą – graniczymy z ziemiami wroga- a nic mi nie wiadomo jak i gdzie mam się chronić, na wypadek wojny. Do lekarzy wyjeżdżam do Giżycka, Mrągowa, nawet Wegorzewa- a wy włodarze i radni wręcz pieprzycie jak to wszyscy macie wiellkie zasługi w ratowaniu szpitala i służby zdrowia w powiecie. Na litość boską w jakim świecie żyjecie. No i drogi- wszyscy o nie niby dbacie – a jaki ich stan to my użytkownicy wiemy. I tak na koniec – włodarze i radni powiatu – gratuluję, jak łatwo zniszczyliście 20 pracowników PUP. Ludzie, macie honor , startujecie na kolejną kadencję. Niewiarygodne…

  1. A v-ce Starosta Lewandowski nawet podjął próbę objęcia funkcji Burmistrza Reszla i udzielając wywiadu w konkurencji opwiada o swoich rzekomych sukcesach.
   Ja myślę, że Reszel to odpowiedzialne miasto i postawi na uczciwego do bólu Piotra Węglarskiego, który pokazał będąc Radnym Powiatowym jak należy pracować na rzecz społeczności lokalnej.

   1. Jaki Lewandowski, jacy inni Rady Powiatu że starostą na czele. Rada Powiatu , poza Panem Węglarskim, grała w kolesiostwo z kapitanem Kochanowskim na boisku Prokopa. Wszyscy poza Węglarskim – czerwona kartka. Dziękujemy, dziękujemy. My takich nie potrzebujemy.

 14. Panie Redaktorze w Tygodniku Kętrzyńskim hejter podszywający się pod pana pisał komentarze obrażające wnikając w pana sprawy rodzinne i to było nagminne jak również podszywano się pod inne osoby.
  Tych hejterow powinno się wyłapać i umieść w zakładzie karnym bo tak nie może być aby w Tygodniku Kętrzyńskim akceptowano takie komentarze a nieprzychylne komentarze w stosunku do władz Starostwa i Wójt gminy były przez Redaktora tej gazety usuwane i blokowane.
  Nie tędy droga do osiągnięcia sukcesu wygranych wyborów —- Zastanówcie się nad swoim zachowaniem !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *