WAŻNY TEMAT: Policja potwierdza słowa Kamińskiej! Czy poniesie za to konsekwencje? – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Policja potwierdza słowa Kamińskiej! Czy poniesie za to konsekwencje?

17

W nocy z 11 na 12 listopada br., w jednym z budynków wielorodzinnych w Mołtajnach interweniowała policja. Interweniowała wobec organu wykonawczego jakim jest Wójt Marta Kamińska. Na miejsce przyjechał patrol policji, który potwierdził zgłoszenie.

Od momentu wejścia na klatkę schodową słychać było głośno odtwarzaną muzykę. Mieszkanie, z którego dochodził hałas, otworzyła kobieta, która w stosunku do patrolu zachowywała się arogancko. Z relacji świadków, kobieta miała krzyczeć: „wy******lać z mieszkania”, „nic mi nie zrobicie”, „żebyście sp*******li się ze schodów”, „znam Darka, waszego komendanta”. Na nieszczęście organu wykonawczego policja potwierdziła wyżej wspomniane słowa informując, że: w trakcie przeprowadzonej interwencji wyżej wymieniona [Marta Kamińska-red.] powołała się na swoją znajomość używając zacytowanych wyżej słów.

Policjanci pomimo takich uszczypliwości sporządzili notatkę oraz poinformowali kobietę o sporządzeniu wniosku o ukaranie. Muzyka została ściszona, a policja zakończyła interwencję. W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi dotyczącymi zakłócenia spokoju i spoczynku nocnego, sprawczyni została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Jednak ta sprawa może się jeszcze bardziej rozwinąć! Według pozyskanych przez naszą redakcję informacji zainteresowane osoby tą sprawą zwróciły się do organów ścigania dlaczego nie podjęto wobec organu wykonawczego Gminy Barciany postepowania z art. 226 Kodeksu Karnego tj. znieważenie funkcjonariuszy.

Do sprawy wrócimy niebawem.

17 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Policja potwierdza słowa Kamińskiej! Czy poniesie za to konsekwencje?

 1. Jeśli to prawda to mam nadzieję że sprawa zostanie skierowana do prokuratury a przywołany w wypowiedzi p.Kamińskiej jej znajomy komendant Darek zachował się zgodnie z procedurami.

 2. Czyżby znajomy „Darek”?. To tylko pytanie. A swoją drogą osoba ta ma czelność przyjść na sesję zasiąść, jak równy z równym, za jednym stołem z przyzwoitymi ludźmi . A radne i radni jak gdyby nigdy nic się nie stało. Osoba ta powinna być traktowana jak powietrze.

 3. Art.226 KK znieważenie funkcjonariuszy Policji podczas interwencji w miejscowości Mołtajny gm.Barciany ,gdzie główną rolę ogrywała Pani Kamińska (niestety Wójt Gminy Barciany) to jedna kwestia.
  Druga to powływanie w trakcie interwencji Policji na znajomości z Komendantem „Darkiem” to może być próba wyłudzenia bezkarności?
  Trzecia sprawa czy wykrzykiwanie pod czyimś adresem „ja wam ten domek spalę ” nie wyczerpuje znamion groźby karalnej ?
  Pan Redaktor zawarł w swoim artykule, że funkcjonarusze Policji
  potwierdzają iż takie zachowanie miało miejsce,dlatego powstaje pytanie co dalej z tą sprawą ?

  1. Przyzwoici mieszkańcy gminy Barciany powinni stanąć w jednym szeregu i domagać się właściwego ukarania awanturnicy. 500o złotych to jakaś kpina.

 4. Panie Redaktorze Naczelny portalu może warto byłoby zapytać rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie na jakim etapie jest ta sprawa ?

 5. Warto by sprawie przyjrzał się nowy główny komendant policji który wkrotce zastąpi obecnego.Trzeba sprawą zainteresować posłów jak ta sprawa wygląda.Niech redaktor nie odpuszcza.Mamy prawo wiedzieć a działania władz muszą być transparentne.

 6. Ja myślę, że pozostałe kwestie dotyczące haniebnego zachowania p.Kamińskiej zostaną zbadane przez organy ścigania .

 7. Nie wierzę, w prawne, pełne konsekwencje jakie miałaby ponieść pani Kamińska. Mija tyle czasu od problemu i policja potwierdza słowa pani Wójt. Powiem tak, czas leczy rany. Im dalej od zaistniałego problemu, tym zakres i powaga mniejsza. Po jakimś czasie problemu nie było nie będzie. Nie będę zdziwiony ,jak pani Kamińska wystartuje na Wójta, w najbliższych wyborach.

    1. Tak jest. Jeżeli wystartuje do wyborów na wójta. wszyscy mieszkańcy gminy zostaną o jej postępku powiadomieni w swoich skrzynkach pocztowych. Tego nie popuścimy. Taka osoba nie może być wójtem.

     1. Pytanie do Redakcji która nagłośniła ten prymitywny postępek p.Kamińskiej (zresztą słusznie)co dalej z tą sprawą?

    1. Chodzi i opowiada bzdury bo wizja utraty 20 tys. zlotych miesięcznie to spędza sen z powiek.
     Nie powiem,że nie potrafi zachować klasy bo po pierwsze trzeba ją posiadać,ale elementarne zasady wychowania i kultury osobistej? z tym też zupełnie na „bakier”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *