WAŻNY TEMAT: Policjanci poszukują 43-letniego mieszkańca Korsz – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Policjanci poszukują 43-letniego mieszkańca Korsz

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzyna poszukują 43-letniego Macieja Krupiczojć, którego zaginięcie zgłoszono w czwartek 13 kwietnia br.

W czwartek 13 kwietnia 2023 roku policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 43-letniego mężczyzny. Maciej Krupiczojć, mieszkaniec Korsz w październiku 2022 r. miał wyjechać do pracy do Niemiec najprawdopodobniej do miejscowości Hamburg. Z informacji przekazanych przez matkę mężczyzna po raz ostatni nawiązał z nią kontakt w grudniu za pomocą komunikatora. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Maciej Krupiczojć ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy zazwyczaj krótko ostrzyżone. Cechą charakterystyczną jest blizna w kształcie półksiężyca z tyłu głowy.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o przekazanie ich osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie lub telefonicznie, pod numerem 47 735 12 00 bądź na numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *