WAŻNY TEMAT: Policjanci poszukują 53-letniego mężczyznę z Bartoszyc – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Policjanci poszukują 53-letniego mężczyznę z Bartoszyc

0

Policjanci z Bartoszyc poszukują 53-letniego mężczyzny – mieszkańca m. Głomno. Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem tel. 47 732 12 00 lub przekazanie takiej informacji poprzez nr alarmowy 112.

Funkcjonariusze z Bartoszyc w czwartek (13.04.2023 r.) przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 53-letniego Janusza Michalskiego – mieszkańca m. Głomno (gm. Bartoszyce).
Mężczyzna w środę (12.04.2023 r.) około godz. 8:00 odwiedził żonę w jej zakładzie pracy. Wychodząc poinformował, że idzie do poradni w Bartoszycach, do której nie dotarł. Mężczyzna nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. 53 – latek ma 180-185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie blond włosy, niebieskie oczy. Na prawym ramieniu posiada tatuaż – wizerunek tygrysa. Mężczyzna ubrany był w bluzę koloru czarnego, pikowaną czarną kamizelkę, spodnie typu jeans z przetarciami na przedzie – koloru ciemnoniebieskiego, buty typu trapery – koloru ciemnobrązowego oraz czarną czapeczkę z daszkiem.

Osoby posiadające informacje o zaginionym prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach pod numerem telefonu 47 732 12 00 lub przekazanie takiej informacji poprzez nr alarmowy 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *