WEEKEND PORTUGALSKI w TLE dla MEW | Rydzewo – 11-13.11.2022 – Magna Masuria

WEEKEND PORTUGALSKI w TLE dla MEW | Rydzewo – 11-13.11.2022

0

11.11 – PIĄTEK

Od godz. 14:00 „Bon Appetit” czyli serwujemy KUCHNIĘ iście PORTUGALSKĄ

Oryginalne portugalskie potrawy! Sztandarowe rarytasy i wyszukane perły …od słonecznych sąsiadów z południa! Całość poprowadzi Prato Do Dia- znamienity portugalski food-truck w sercu Mazur z MASTER CHEFEM, rodowitym Portugalczykiem, słynnym- Rui Tales!

12.11 – SOBOTA

Od godz. 13:00 „Bon Appetit” czyli serwujemy KUCHNIĘ iście PORTUGALSKĄ
Godz. 19:00 KONCERT „Muzyczny rejs u wybrzeży Portugalii” – RUI & RAFAŁ

Pochodzący z północnej Portugali 𝐑𝐮𝐢 swą muzyczną wrażliwość rozwijał w Lizbonie. Chodząc uliczkami Alfamie, chłonąc inspiracje, wdychając smaki zielonego wina i zapachy oceanu, rozkoszując się w nostalgicznym fado wymieszanym z różnobarwnymi dźwiękami państw Luzofonii, kształtował wzrastający w nim wiekopomny, muzyczny styl.

A kiedy dorósł, szczęśliwy los zaprowadził Rui na drugi koniec Europy, do małej mazurskiej wioski, gdzie odnalazł miłość, spełnienie i spokój. Tam, w listopadzie 2022 dał najsłodszy, najczulszy koncert, na kameralnej scenie Tła dla Mew, który otworzył mu wrota do wielkiej światowej kariery… I ja tam z gośćmi byłam, miód i wino piłam, A com widziała i słyszała, tutaj opisałam… + 𝐁𝐢𝐥𝐞𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞- wrzutka do kapelusza dla Artystów

13.11 – NIEDZIELA

Od godz. 13:00 Warsztaty PORTUGALSKIE dla DZIECI
Malujemy z POMPĄ tradycyjne PORTUGALSKIE stroje KARNAWAŁOWE! Będą farby, pędzle, pióra i cekiny. Kalejdoskop barw i kolorów, południowy styl i blichtr. Niech powstaną prace pełne emocji, ekspresji, iskr w oku i blasków własnych! + wrzutka do kapelusza dla Prowadzących

Godz. 15:00 Popołudnie filmowe z „IMAGINE”

Seans na leżakach i w bujanych fotelach… Akcja filmu rozgrywa się w Lizbonie. Dramat filmowy w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego, koprodukcja polsko-portugalsko-francusko-brytyjska. Obraz wielokrotnie nagradzany na Festiwalach Filmowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *