WĘGORZEWO: Nocny wypadek w Ogonkach – jedna osoba w szpitalu – Magna Masuria

WĘGORZEWO: Nocny wypadek w Ogonkach – jedna osoba w szpitalu

0

Węgorzewscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze krajowej K-63 w miejscowości Ogonki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący Fordem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Honda. 41-letni kierowca Hondy został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Giżycku. Kierujący pojazdami w trakcie zdarzenia byli trzeźwi.

W środę (22.02.2023r.) o godz. 16:00 oficer dyżurny węgorzewskiej jednostki policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Ogonki. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 42-letni kierujący pojazdem marki Ford, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo pojazdem marki Honda. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący Hondą 42-letni mieszkaniec powiatu ełckiego, został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Giżycku. Kierujący Fordem oraz Hondą w trakcie zdarzenia drogowego byli trzeźwi.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Węgorzewscy policjanci zabezpieczyli ślady oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *