WĘGORZEWO: Poszukiwany 37-latek trafił za kratki – Magna Masuria

WĘGORZEWO: Poszukiwany 37-latek trafił za kratki

0

Policjanci z węgorzewskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu. 37-latek sam zgłosił się do komendy, ponieważ sąsiedzi powiedzieli mu, iż była u niego ,,lodówka”. Przyszedł tylko na chwilę, by dowiedzieć się po co byli u niego funkcjonariusze. Mężczyzna był bardzo zaskoczony, kiedy okazało się, że najbliższe 8 miesięcy spędzi za kratkami, za wcześniejsze przewinienia.

Wczoraj (19.05.2022) do Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie  zgłosił się 37-letni mężczyzna. Mieszkaniec Węgorzewa otrzymał od sąsiadów informację, że była u niego ,,lodówka policyjna”. Zaciekawiony po co o niego rozpytywali przyjechał na komendę. Kiedy usłyszał od funkcjonariuszy, że jest poszukiwany i najbliższe 8 miesięcy spędzi na kratkami, był bardzo zaskoczony. Jak oświadczył, nie spodziewał się takiej sytuacji, ponieważ od długiego czasu przebywał za granicą i nie dotarła do niego taka informacja. Teraz 37-latek odbędzie zasądzoną karę za jazdę pod wpływem alkoholu.

Każda osoba poszukiwana, która próbuje ukryć się przed karą wymierzoną przez sąd, w związku z popełnieniem czynu zabronionego, dźwiga na sobie ciężar ciągłej niepewności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *