WĘGORZEWO: Seniorzy III edycji zaczynają swoją przygodę z klubem seniora – Magna Masuria

WĘGORZEWO: Seniorzy III edycji zaczynają swoją przygodę z klubem seniora

0

bty

Jeszcze w sierpniu seniorzy w ramach III edycji projektu „Aktywny Senior” spędzili dzień pełen wrażeń.

Wśród atrakcji znalazło się zwiedzanie Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie, w którym dodatkowo odbyły się zajęcia z ceramiki dla naszych seniorów.

Główną atrakcją dnia był rejs statkiem wycieczkowym po jeziorze Mamry. Podczas rejsu seniorzy mogli podziwiać żagle wypełnione wiatrem, widok na lasy i taflę jeziora oraz słuchać dźwięku śpiewających ptaków.

Dzień zakończył się wspólnym obiadem, podczas którego seniorzy dzielili się swoimi wrażeniami ze wspólnie spędzonego czasu. Seniorzy na długo zapamiętają ten dzień.

4.09.2022r uczestnicy III edycji projektu „Aktywny Senior” spędzili aktywnie czas w Kinie Nowa Fala w Giżycku. Seniorzy mieli okazję obejrzeć komedię romantyczną pt. „Szczęścia chodzą parami”.

„Szczęścia chodzą parami” to opowieść o tym, że nawet największe niepowodzenie i złośliwość losu mogą przynieść nam radość i spełnienie. 

Po zakończeniu seansu seniorzy podjęli dyskusje na temat filmu, wymieniali swoje wrażenia i refleksje związane z seansem. Dla niektórych osób był to pierwszy wyjazd do kina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *