WĘGORZEWO: Tragiczny wypadek na trasie Węgorzewo – Czerwony Dwór – Magna Masuria

WĘGORZEWO: Tragiczny wypadek na trasie Węgorzewo – Czerwony Dwór

0

Policjanci z Węgorzewa ustalają okoliczności tragicznego wypadku. W wyniku poniesionych obrażeń, na miejscu zginął 58-letni kierowca Volkswagena. Natomiast do szpitala trafił kierowca Land Rovera. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności.

W sobotę (27.04.2024r.) po godz. 21:00 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na drodze W650 pomiędzy miejscowością Węgorzewo a Czerwony Dwór doszło do wypadku drogowego. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku drogi kierujący pojazdem marki Volkswagen 58-letni mężczyzna złapał pobocze i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie mieszkaniec gminy Węgorzewo zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki Land Rover. W wyniku poniesionych obrażeń, mimo natychmiast podjętej reanimacji 58-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierujący Land Rovera 56-letni mieszkaniec Milanówka był trzeźwy i z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.  Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora. 

Policjanci będą teraz szczegółowo wyjaśniać wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia oraz jego dokładny przebieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *