WĘGORZEWO: V Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia – Magna Masuria

WĘGORZEWO: V Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia

0

fot. UM Węgorzewo

W niedzielę, 16 kwietnia, na hali miejskiej OSiR w Węgorzewie odbył się już po raz piąty Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, a organizatorami byli przedstawiciele OSiR Węgorzewo.

Na turniej przybyli uczestnicy z różnych miast Polski, w tym m.in. z Gdyni. Wśród nich byli zawodnicy z niepełnosprawnościami, którzy stanęli do rywalizacji w tej ciekawej dyscyplinie sportowej. Boccia to gra zespołowa, wymagająca dużej precyzji, umiejętności strategicznego myślenia oraz współpracy między zawodnikami.

Uczestnicy turnieju otrzymali cenne nagrody, a wyróżnieni zostali również ci, którzy zdobyli najwięcej punktów w poszczególnych kategoriach. Gratulacje dla wszystkich uczestników złożyli m.in. Burmistrz Węgorzewa, Krzysztof Kołaszewski oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Węgorzewie, Mariusz Niedziółka.

Turniej boccia to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także okazja do integracji i wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję, że inicjatywa ta przyczyni się do propagowania sportu oraz zwiększenia aktywności fizycznej wśród osób z niepełnosprawnościami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *