Wieść gminna pyta: – Magna Masuria

Czy żona Wróbla zostanie dyrektorem GOK?

Z nieoficjalnych gminnych informacji dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie nowym dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Barcianach, ma być żona Macieja Wróbla, zastępcy burmistrza Miasta Kętrzyn. Wygląda na to, że praca w Urzędzie Marszałkowskim oraz w Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier”, o czym pisaliśmy w artykułach: Inwazja Obcych  i  Nowe stanowisko pracy w Pionierze, ale dla ludzi z Olsztyna, to stanowiska poniżej aspiracji żony Macieja Wróbla. 

Czy ten kolejny krok, w poszukiwaniu dobrze płatnego stanowiska jest zgodny z kwalifikacjami potrzebnymi w Gminnym Ośrodku Kultury? Według „gminnych wieści” to, w tym wyborze, nie ma znaczenia. To nic, że żona zastępcy Wróbla nie jest mieszkanką Barcian. To nic, że dobrze płatne stanowisko zajmie osoba obca dla gminy Barciany. Ważniejsze jest doświadczenie medialne i umiejętność robienia propagandy.  Przecież kampanię wyborczą, dla płacącej dobre wynagrodzenie władzy, trzeba robić cały czas?

Czy będzie podobnie jak w Kętrzynie gdzie, zamiast fachowej pracy zastępcy Wróbla, mamy tanią propagandę i selfiki na Facebooku? Czy członkowie spółdzielni mieszkaniowej zapytają prezesa Książka, po co w ogóle zatrudnił żonę zastępcy burmistrza Macieja Wróbla? Czy zapytają, jakie interesy łączą go z rodziną i znajomymi zastępcy Wróbla i burmistrza Niedziółki? Czy zapytają, dlaczego marnuje spółdzielcze pieniądze?

7 thoughts on “Wieść gminna pyta:

 1. Trzeba rozliczyć Arkadiusz Książka za te czyny.
  Wypycha ze spółdzielni ludzi doświadczonych na emerytury. Natomiast zatrudnia NOWYCH niedoświadczony Z POZA ZASOBÓW spółdzielczych.
  A jakie ma kwalifikacje żona Wróbla Panie Książek I OD JAKICH SPRAW JEST ?
  Panie Arkadiuszu Książek niech sie pan opanuje! To sa nasze pieniądze -mieszkańców . !!!!

 2. Dla mojej żony stanowisko kierowniczki do spraw organizacyjnych w Pionierze to praca poniżej jej wymagań !

  Moja żona jest z zawodu Dyrektorem !

 3. Ojej a przecież dyrektorem miała być żona pewnego redaktora, nawet nazwisko zmieniła na tą okoliczność. A w gazecie papierowej nic???

 4. Majchrzakowa przepadła na stanowisko dyrektora GOK , zresztą co ona umie i co w życiu zawodowym i społecznym osiągnęła?

 5. Nieważne co umie. Ważne, co jej mąż zrobił dla propagandy Niedziółki.

  Cztery lata krytykowali KH i robili propagandę Niedziółce a teraz kasę zgarnia zastępca Sroka i jego żona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *