Wilczek Wilkowo odpada z Pucharu Polski – Magna Masuria

Wilczek Wilkowo odpada z Pucharu Polski

0

LUKS Wilczek Wilkowo 2:4 (1:2) GKS Pisa Barczewo

Krystian Okliński  15' 1'  Michał Sajnach
  (samobójcza)
Adam Grabowski    40' 64' Michał Sajnach
Mariusz Grabowski  58' 90+2 Kacper Nawrocki

Po wyrównanym meczu piłkarze Wilczka Wilkowo ulegają Pisie Barczewo w meczu II rundy Pucharu Polski i kończą przygodę w tej formule rozgrywek. Pisa Barczewo w następnej rundzie zagra z Concordią Elbląg.

Mecz zaczął się niefortunnie dla piłkarzy z Wilkowa. Już w pierwszej minucie na listę strzelców wpisał się Michał Sajnach, a niecały kwadrans później samobójczego gola zdobywa Krystian Okliński. Mimo początkowej wtopy piłkarze Wilczka nie dali za wygrana w 40 minucie na listę strzelców wpisuje się Adam Grabowski, który zdobywa bramkę kontaktową.

Po zmianie stron piłkarze Wilczka poczuli, że mogą odmienić losy meczu i wyrównują w 58 minucie po strzale Mariusza Grabowskiego. Piłkarze z Barczewa długo nie czekali z odpowiedzią na coraz śmielsze ataki gospodarzy i ponownie bramkarza pokonał Michał Sajnach w 64 minucie. W doliczonym czasie końcowy wynik ustanowił Kacper Nawrocki. Tym samym piłkarze z Barczewa meldują się w III rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski, gdzie zagrają z Concordią Elbląg, która zaczyna przygodę z Pucharem Polski od tej rundy.

Następny mecz piłkarze Wilczka Wilkowo zagrają na Stadionie Gminnym w Łazdojach z aktualnym wiceliderem 1 Grupy klasy okręgowej Błękitnymi Pasym. We wcześniejszym meczu ligowym piłkarze Wilczka zremisowali wysoko z LKS Różnowo (3:3)

Następny mecz:

1 Grupa ligi okręgowej

07-09-2019 godz. 17:00 LUKS Wilczek Wilkowo – LKS Błękitni Pasym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *