Witamy w szeregach Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej – Magna Masuria

Witamy w szeregach Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

3

5 stycznia br., w komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się ślubowanie 12 nowych funkcjonariuszy.

W asyście pocztu sztandarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej nowi funkcjonariusze wypowiedzieli słowa roty. Ślubowanie przyjął Komendant W-MOSG gen. bryg. SG Robert Inglot.

Kierując słowa do ślubujących Komendant życzył im, by słowa roty ślubowania i zasad etyki funkcjonariusza Straży Granicznej zapadły głęboko w ich serca, stając się drogowskazem przez całe ich przyszłe życie.

Nowi funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego OSG po ukończeniu szkolenia, będą pełnić służbę w ochronie granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Federacją Rosyjską.

3 thoughts on “Witamy w szeregach Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

  1. granica piszesz ha ha chyba byłeś przemyciorem ,że cię boli bo przejście zamknięte i kto teraz jest durny he he oni mają pracę a ty musisz iść do pracy błahhha ha ha

  2. Praca w SG na granicy jest ciężka i trudna dla silnych ludzi, jeśli ktoś się decyduje to musi wiedzieć ,że to ciężki kawałek chleba i wytrwają 25 lat nieliczni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *