WYBORY KORSZE 2022: Jan Adamowicz nieoficjalnie burmistrzem Korsz – Magna Masuria

WYBORY KORSZE 2022: Jan Adamowicz nieoficjalnie burmistrzem Korsz

26

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że burmistrzem Korsz w pierwszej turze wyborów został obecny radny powiatu kętrzyńskiego Jan Adamowicz uzyskując wynik 59,39%. Jest to fenomenalny wynik w porównaniu z pozostałymi kandydatami. Nowemu burmistrzowi Korsz zdążył już pogratulować starosta kętrzyński – Michał Kochanowski.

Nieoficjalne wyniki wyborów:
1.Jan Adamowicz – 59,39%
2. Czesława Orłowska-Staniszewska -15,94%
3. Dariusz Służała – 8,48%
4. Rafał Jakubczak – 7,10%
5. Tomasz Dudziak – 4,58%
6. Andrzej Hajduk – 4,5%

26 thoughts on “WYBORY KORSZE 2022: Jan Adamowicz nieoficjalnie burmistrzem Korsz

 1. Nawet sugestia wzrokowa redakcji umieszczając Dudziaka na środku zdjęcia nie pomogła. A Adamowicz po prawej stronie w najmniej eksponowanym miejscu wzrokowo i wygrał. Można?

 2. A co z Jakubczakiem? Wyborcy Korsz nie posłuchali Niedziółki, Wróbla i Krasińskiego? Niewdzięcznicy…

   1. Tamci trzej za rok podzielą los Jakubczaka, wtedy nastąpi wielkie sprzątanie i pójdzie wiele zawiadomień do prokuratury. Na razie czują się nietykalni, do czasu.

    1. Nie mogę się doczekać…. Niestety jeszcze przez 2 lata będą niszczyć i łupić Ķętrzyn i Kętrzyniaków. Obecna kadencja jest na nasze wielkie nieszczęście 5 letnia.

 3. W końcu mieszkańcy miasta i gminy Korsze wybrali burmistrza który może coś zdziałać dla dobra całej gminy.Gratulacje dla Pana
  Burmistrza,a przede wszystkim dla mieszkańców (dobry wybór).

 4. Precz z miernotą na stanowiskach BURMISTRZA, ZASTEPCY, SEKRETARZA, DYREKTOROW, PREZESOW, KIEROWNIKOW, NACZELNIKOW!
  Brawo Korsze!
  Postawiliście na kompetencje spoza UKLADU!

 5. Tomasz Dudziak – 4,58% . Korszanie nie dali się omamić , a za swój sukces pan Tomek może podziękować pani poseł Pasławskiej, od której dostał pocałunek śmierci. Ludzie przestali ufać grandziarzom z PeEzeLu . Jak kręcić lody opisano na podstawie życiorysu pani Urszuli i jej męża (którego nazwiska z wiadomych powodów nie przyjęła ) http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/6911-ks-alfred-borski-pani-urszula-paslawska-jest-zona-marka-michniewicza-najnowsze-slajd-kafelek.html

  1. sam dales sie omamic, była szansa na burmistrza z prawdziwego zdarzenia, jednak ciemny lud wiedział lepiej

 6. Panie Adamowicz wszystkiego dobrego! Proszę jak najlepiej służyć miastu i gminie! Dzięki za pana niezłomność. Za to, ze nie dał się pan wplątać w te sieci, które ketrzyńska miernota chciała na pana narzucić. Nie sięga panu do pięt. Brawo, takich burmistrzów nam trzeba!

  1. No przecież w 2018r Adamowicz wszedł do Rady Powiatu z SLD Lewica Razem,a teraz popierany był przez Kochanowskiego z PiS. Gdzie on ma kręgosłup?

 7. Panie Adamowicz ,Ja tego nie rozumie. Kandydował Pan wcześniej z listy SLD a teraz popiera Pana starosta z ramienia PISu Czy to nie hipokryzja?

  1. Trzeba mieć rozum żeby zrozumieć… Jakie to ma znaczenie z jakiej listy kandydował i kto Go popiera??? Ważne, żeby był porządnym człowiekiem, a za takiego uważam Pana Adamowicza. Dziwi mnie tylko, , że do tej pory na stronie Urzędu nie ma żadnej informacji o wynikach wyborów, czyżby tymczasowemu „włodarzowi” gminy nie w smak rezultaty????

 8. No przecież w 2018r Adamowicz wszedł do Rady Powiatu z SLD Lewica Razem,a teraz popierany był przez Kochanowskiego z PiS. Gdzie on ma kręgosłup?

  1. Pewnie, że będą podwyżki, przecież nikt z własnej kieszeni nie będzie dopłacał do kupowanego węgla i Pan Adamowicz nie ma na to żadnego wpływu!!! Proszę zainteresować się ile kosztuje ciepło np w Reszlu. Czy to też sprawka Adamowicza??!!

 9. Cyt. Marek Michniewicz, korzystnie, bo BEZPRZETARGOWO kupuje dwa atrakcyjne ośrodki wypoczynkowe DARGIN w Harszu nad Jeziorem Dargin należącym do Jastrzębskiej Spółki Węglowej (20 grudnia 2012 roku) i GUZIANKA nad jeziorem Bełdany należącym do NBP (procedura sprzedaży rozpoczęła się latem 2014 roku).

  W tym czasie Podsekretarzem stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa była Urszula Pasławska (od 20 czerwca 2012 do 2 stycznia 2015 roku).

  CBA powinno zbadać i wyjaśnić, czy na formę sprzedaży (bezprzetargowo) i cenę, nie miało wpływu to, iż Marek Michniewicz był postrzegany zarówno w Ministerstwie Skarbu Państwa oraz w Jastrzębskiej Spółce Węglowej i NBP (za prezesa Marka Belki), jako mąż wiceminister Urszuli Pasławskiej?

  Tym tylko jestem w stanie wytłumaczyć, dlaczego teraz Urszula Pasławska (w świetle artykułu ks. Alfreda Borskiego) zaprzecza, iż jest żoną Marka Michniewicza. Wówczas, gdy była wiceministrem, przeświadczenie urzędników decydujących o sprzedaży nieruchomości Skarbu Państwa, iż Marek Michniewicz jest jej mężem, mogło mieć znaczenie przy podejmowaniu decyzji o formie i cenie zbycia tych nieruchomości.

  Teraz, po moich publikacjach, posłanka zaprzeczając swojemu związkowi z Markiem Michniewiczem i grożąć mi sądem, tylko utwierdza mnie w moich podejrzeniach.
  Adam Socha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *