Wybory „Solidarności” w KTBS – Magna Masuria

„17 stycznia odbyły się wybory do władz Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” pracowników Spółki KTBS w Kętrzynie. Przewodniczącą Organizacji Zakładowej została Małgorzata Ciesielska pełniąca dotychczas funkcję przewodniczącej Tymczasowej Komisji Zakładowej.

Zdjęcie ze strony NSZZ „Solidarność” w Kętrzynie

Przebieg wyborów obserwowali i nadzorowali: Wojciech Kowalski sekretarz Zarządu Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ „Solidarność” oraz Władysław Zarecki przewodniczący Oddziału, Regionu Warmińsko – Mazurskiego NSZZ „Solidarność”, w Kętrzynie.

Gratulujemy wszystkim członkom związku, którzy w tych trudnych czasach dbają o przestrzeganie praw pracowniczych.”

PS

Informacja pochodzi ze strony Facebook NSZZ „Solidarność” Oddział Regionu Warmińsko – Mazurskiego w Kętrzynie z dnia 17 stycznia 2020 r. W artykule Publikujemy informację ze strony NSZZ “Solidarność” Oddział Regionu Warmińsko – Mazurskiego w Kętrzynie umieszczonej na Facebooku pisaliśmy o początkach zakładowej „Solidarności”.

źródło zdjęcia: NSZZ „Solidarność” w Kętrzynie  

15 thoughts on “Wybory „Solidarności” w KTBS

 1. A ten pan Władeczek to czasem nie ten radny co przesypia wszystkie sesje? I czy to nie ten co wcześniej (przed każdymi wyborami) ze Stanisławem walczył o dobro spółdzielców? Jedyneczka czyni cuda, co nie? Bo raczej nie za zasługi…

  1. Tak, to ten sam, co w stanie wojennym był szykanowany w pracy, przesłuchiwany w komendzie milicji, któremu kilka razy przetrząsano mieszkanie. Jeden z niewielu dorosłych kętrzynian odznaczonych za zasługi dla niepodległości.

   Tak, to ten sam, co walczy o niski czynsz i dobro spółdzielców, przeciwko nienasyconemu zarządowi spółdzielni. To ten sam, co działa w komisji mieszkaniowej na rzecz biedniejszych. Ten sam, co broni pracowników KTBS przed szykanami złego prezesa.

   1. O! To jakiś Robin Hood musi być. A co konkretnie wywalczył w tych spółdzielniach? Tak z ciekawości pytam, bo o żadnych dokonaniach tego pana nie słyszałem. Tylko fakty mnie interesują.

   2. O co walczy? O niski czynsz? Kpisz człowieku? No to nam obniżył głosując za podwyżką
    śmieciową. Dziękuję :*
    P.S. jedyne co w spółdzielni wywalczył to parking pod klatką. Zgadnijcie komu, Biednym?

    1. Niedziółka chciał wprowadzić podwyżkę za śmieci już w lipcu (dowód to porządek obrad). Ponieważ Władysław był przeciw na komisjach rady i przekonywał do tego innych radnych Niedziółka wycofał podwyżkę z sesji (dowód to zapis w protokole w sesji).

     Niedziółka aby podwyższyć opłaty za śmieci „zakupił” jednego z radnych opozycji (D.D) i miał już większość. Władysław wiedział, że i tak uchwała będzie podjęta. Nie chciał pokazywać rozłamu w PiS ponieważ pozostali Asowcy-Pisowcy byli za podwyżką. Głównym sprawcą tej podwyżki jest Niedziółka i jego radni Aktywni (w zajmowaniu) Stanowisk.

     Parking przed klatką jest dostępny dla wszystkich inwalidów. Ty też możesz tam stawiać, tylko weź zaświadczenie od lekarza, że jesteś umysłowym inwalidą. Na dowód pokaz swoje komentarze na tym portalu.

     Szybkiego powrotu do pełni władz umysłowych życzę

     1. Taki trochę bezsens i brak logiki.
      „Nie chcem, ale muszem” ?
      Albo się ma jaja, albo się ich nie posiada.

     2. Przyjdź na sesję, posłuchaj Niedziółki, Wróbla…

      Zrozumiesz jak Cię wrobili w największą podwyżkę śmieci w w całej Polsce.

      Zrobili w bambuko, mnie też.

 2. Nie wiem czy tatuś Andrzej wie, czym skutkuje pojawienie się w spółce organizacji związkowej. Myślę, że to będzie kamień milowy, ograniczone pole manewru w zarządzaniu spółką. Niestety za każdym razem zwracać się z zapytaniem do związku zawodowego o dokonanie zmian w spółce, itd. Tatuś będzie miał z tym problem bo jest zadufaną osobą nie umiejącą przyjąć innego punktu widzenia niż jego.

 3. W końcu będzie spokojna atmosfera w pracy. Chwała dla Pana Zarzeckiego za wytrwałość, że jest za załogą..

 4. Tatuś Andrzej tzn.”szewc” zasłużony dla miasta i gminy pojawił sie w czasie pracy na przekazaniu sprzętu pożarowego ochotników straży pożarnej. Może otworzy koło ochotnicze z zięciem Arkadiuszem w Martinach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *