WYGRYWAMY z Majchrzakiem po raz 2 w Sądzie – Magna Masuria

Po prawie półrocznej batalii w sprawie karnej przed Sądem Rejonowym w Kętrzynie 15 września ogłoszono nieprawomocny wyrok w sprawie redaktora info-Kętrzyn24.pl. Sąd w krótkim uzasadnieniu stwierdził, że nie doszło w znacznym stopniu do zniesławienia Roberta Majchrzaka i jak potwierdził w dalszym słownym uzasadnieniu każdy z redaktorów ma już wyrobioną opinię w przestrzeni publicznej.

Próbowano zrobić ze mnie człowieka złego i próbowano przed Sądem przedłożyć w mojej opinii wyimaginowany fakt tendencyjności tworzenia artykułów na info-Kętrzyn24.pl – stwierdza w rozmowie tuż po zakończonej sprawie Redaktor Naczelny Kacper Jędrzejczak – w artykułach Roberta Majchrzaka pojawiały się informacje o obrażaniu przeze mnie pewnych osób. Dzisiaj przed sądem zadałem takie pytanie: w jaki sposób ich obraziłem i dlaczego jeszcze nie wystosowali wobec mnie pozwu? A każdy mój artykuł potwierdza się z prawdą i jest umocowany na twardych dowodach.

Wyrok nie jest prawomocny i prawdopodobnie R. Majchrzak będzie się odwoływał do Sądu Apelacyjnego w Olsztynie.

11 thoughts on “WYGRYWAMY z Majchrzakiem po raz 2 w Sądzie

 1. Hejter zawsze będzie hejterem i mieszkańcy Kętrzyna o tym doskonale wiedzą – do tego dłużnik, kłamca, manipulant. Mam nadzieje, że skończy Pan z tym nieludziem, który żeruje na nasz koszt!

 2. Ten to,ten tamto,czy w powiecie już nie ma innych ciekawszych tematów,tylko udowadnianie ,kto kogo bardziej błotem obrzuci ?

 3. Pan Majchrzak chyba wierzy w swój idealny wizerunek. Nie mogę zrozumieć, dlaczego ten człowiek oburza się na krytykę. Powinien trochę przeanalizować swoje czyny- mniej pychy, więcej pokory.

 4. On całe życie się sądzi, naszczęście dużo ludzi z nim wygrywa. Oby tak dalej 💪👍Gratulacje i powodzenia z „Kętrzyńskim Pudelkiem „😂

 5. Ty go jeszcze nazywasz swoim kuzynem? Co do działania z Niedziółką to nie wierzę, szybciej z Wróblem. To taki kolejny kętrzyński ład stosowany przez kucharza od lat. Teraz Wróbel Książek.

 6. Za moment to skończy jak jego poprzednik Mirosław B. który siedział w powiecie na ciepłej posadzie i krytykował ludzi.

 7. Gdy robisz coś dla kogoś nie liczysz na żadne nagrody. Ale gdy ktoś to docenia, to dostajesz kopa jakich mało! Taki dowcip umieścił na swojej stronie facebook Wróbel po przejechaniu kilkuset kilometrów, żeby odebrać certyfikat za który mieszkańcy zapłacili spore pieniądze.
  Ale okazuje się że na ten laur zapracowali pracownicy UM Kętrzyn. Tutaj Wróbel pogratulował i pochwalił z imienia i nazwiska pracowników takim wpisem: Wielkie podziękowania i gratulacje całej ekipie UM Kętrzyn! Szczególnie Wydziałowi Oświaty i Spraw Społecznych, który nadzoruję – Pani Naczelnik Katarzyna Kopeć i inspektor ds. zdrowia i sportu Natalia Marcinkiewicz. BRAWA!
  I smieszno i straszno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *