Wypadek w miejscowości Głowbity gmina Korsze – motocyklista i pasażer w szpitalu – Magna Masuria

Wypadek w miejscowości Głowbity gmina Korsze – motocyklista i pasażer w szpitalu

0

Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło, na drodze powiatowej 1580N na terenie gminy Korsze. 36-letni mieszkaniec Kętrzyna poruszając się motocyklem marki Yamaha, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze, na prostym odcinku zjechał na pobocze gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca motocykla i jego 35-letni pasażer zostali przetransportowani do szpitala. Teraz policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W sobotę (14 września br.) parę minut po godz. 20.00 oficer dyżurny Kętrzyńskiej jednostki policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej 1580N w pobliżu miejscowości Głowbity gmina Korsze. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 36-letni kierujący motocyklem marki Yamaha jadąc z 35-letnim pasażerem, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na prostym odcinku zjechał na pobocze gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca i pasażer ze złamaniami kończyn dolnych i górnych zostali przetransportowani do szpitala.

Okazało się też, że kierujący jednośladem posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika ponadto, że kierujący mógł wsiąść na motocykl będąc pod wpływem alkoholu. Ostatecznie potwierdzą to badania krwi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *