Z OSTATNIEJ CHWILI: Kobieta zadźgała nożem męża [RESZEL] – Magna Masuria

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kobieta zadźgała nożem męża [RESZEL]

15

Wczoraj, tj. 17.02.2021r., reszelscy policjanci otrzymali informację od jednej z mieszkanek Reszla, że zabiła swojego partnera. Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny potwierdza, że we wczesnych godzinach porannych reszelscy policjanci w jednym z domków jednorodzinnych na terenie Reszla znaleźli ciało 63-letniego mężczyzny. Ze wstępnych oględzin wywnioskowano, że doszło do zabójstwa.

Z nieoficjalnych informacji do jakich dotarła redakcja wynika, że za zabiciem 63-latka stała jego partnerka. Prawdopodobnie ugodziła mężczyznę kilkukrotnie, a samo zabójstwo było wynikiem kolejnej domowej awantury – jak podaje nam jeden z anonimowych informatorów.

Do zbrodni miało dojść wieczorem 16 lutego br., gdzie podczas awantury doszło do morderstwa. Następnie kobieta po wszystkim położyła się spać, a dopiero rano świadoma tego, co zrobiła zadzwoniła na policję zgłaszając morderstwo.

Okoliczności morderstwa wyjaśnia Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie.

15 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI: Kobieta zadźgała nożem męża [RESZEL]

   1. Fanka kobiet Ty jesteś nienormalna. Powinnaś leczyć się psychicznie. Akurat w tej sytuacji to on był bezbronny

 1. Szkoda ze ja takiej odwagi nie mialam! Znęcanie psychiczne fizyczne policja kładła lache I dalej to robi jak dojdzie do tragedii to wtedy sie budzą!

  1. Puknij się w głowę.. Znałaś że się wypowiadasz.. Skoro tak łatwo oceniasz innych to widocznie zasłużyłaś na to co miałaś. Gratulacje i szacunek dla Twojego oprawcy

   1. Czytanie zrozumieniem sie kłania . Napislam ze JA takiej odwagi nie mialam kiedy bylo trzeba I dawalam sie ponizac I narazac zycie corki a tu kobieta nie miala żadnego zawachania

    1. Ludzie ogarnijcie się. Trwa dochodzenie i nic nie jest jeszcze potwierdzone. Widać ktoś z ludzi z Reszla był w domu jak to się stało że wie wszystko na ten temat

 2. I po co te durnowate komentarze. Nie znaliście człowieka to się nie wypowiadajcie. To był miły, spokojny człowiek. Tylko ona szalona, no i te jej uzależnienie od alkoholou. Szkoda człowieka…..

 3. Szkoda to jego i ich dzieci, bo straciły wspaniałego ojca, który miał niezle piekło za życia z żoną alkoholiczką.
  Najłatwiej oceniać, jak nie ma się pojęcia o sytuacji. I pisać bzdury. Nie bez powodu mówi się „ nie sądź innych swoją miarą”, tego „panie” komentujące powyżej zapewne nie maja pojęcia niestety.

 4. Grube akcje na Reszelskim Ghettcie się dzieją kosy latają a kiedyś jedyni rozrywka było oglądanie gówniarzy nacpanych dopalaczami na terenie dworca PKP albo na tak zwanej kapliczce w parku „Narni”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *