[ZAPOWIEDŹ] Mandaty za parkowanie, czyli jak Książek rozwiązuje problemy – Magna Masuria

[ZAPOWIEDŹ] Mandaty za parkowanie, czyli jak Książek rozwiązuje problemy

9

Ponownie wracamy do sprawy parkingu znajdującego się za budynkiem handlowym „Ilona”. Jakiś czas temu publikowaliśmy informacje dotyczące sporu pomiędzy prezesem SM „Pionier”, a mieszkańcami bloków spółdzielczych przy ul. Wojska Polskiego 4 i 6. Przypomnijmy, że prezes Arkadiusz Książek bez wiedzy mieszkańców przekazał w dzierżawę parking gdańskiej firmie pobierającej opłaty za postój samochodów. .

Czy problem został rozwiązany przez prezesa Książka? Jak wygląda dzisiaj sytuacja tego parkingu? Na te pytania odpowiemy w najbliższy czwartek.

9 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] Mandaty za parkowanie, czyli jak Książek rozwiązuje problemy

 1. Mieszkańcy tych bloków w trybie pilnym winni założyć wspólnotę i wypisać się z tej bandy. Przejąć zarządzanie swoimi budynkami razem z parkingiem.

 2. A czy czasami nie jest to podwójna opłata, bo przecież płacimy za użytkowanie mienia spółdzielni w czynszu?

 3. Odwołać Książka i będzie spokój w spółdzielni. To on Książek ma służyć dla mieszkańców , jest wybierany przez Radę Nadzorczą.
  Za mój miesięczny opłacany czynsz otrzymuje miesięczne wynagrodzenie i to jakie?

  1. Oczywiście, że odwołać razem z Powroznikiem i Nahorna .
   Powołać nowy Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier”.

 4. Do powyższych wpisów. Piszecie, że wystarczy zmienić zarząd spółdzielni. A jak to chcecie zrobić? Napiszcie w swoim komentarzu. Zmienić zarząd, to nie jest łatwa sprawa. Najpierw trzeba iść na walne zebranie i wybrać właściwych ludzi do rady nadzorczej. Może warto rozważyć, jak utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Jest kilku specjalistów od zarządzania nieruchomościami. Porozmawiajcie, przemyślcie, zorientujcie się i dopiero piszcie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *