[ZAPOWIEDŹ] Tłuste koty w kętrzyńskim szpitalu? – Magna Masuria

[ZAPOWIEDŹ] Tłuste koty w kętrzyńskim szpitalu?

8

Dużo w ostatnim czasie mówi się o tłustych kotach obsadzanych przez ekipę rządzącą w całym kraju. Jednak nie musimy daleko sięgać wzrokiem, aby takie tuzy dostrzec na własnym podwórku. Dlaczego? W ostatnim czasie dużo się mówi o zarobkach trzech lekarzy pracujących w kętrzyńskim szpitalu, profesorowie: Andrzej Chmura i Artur Kwiatkowski oraz lekarz Andrzej Masal. Kwoty jakie usłyszeliśmy od naszych informatorów powalają, lecz chcemy to potwierdzić u dyrektora Glinki.

Jeśli te kwoty się potwierdzą to dlaczego Kochanowski pozwala na tak ogromne wydatki? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć w najbliższy czwartek.

8 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] Tłuste koty w kętrzyńskim szpitalu?

  1. A wyrostek robaczkowy kierowany do Mrągowa czy Olsztyna bo tutaj nie potrafią zrobić! Super klasa i profesjonalizm! A kasa jaka?

 1. Nic ująć nic dodać takie to zarządzanie szpitalem!
  A może tak ukłon finansowy w kierunku pielęgniarek które ciężko pracują w przeciwieństwie do dyrektora?

 2. Pamiętam jak swego czasu lekarz Sieniakowski przed laty zabiegał o dofinansowanie szpitala . Wtedy za jego upór postarano się by odszedł że szpitala. A przy tym dorobiono mu łatkę złego lekarza. Nie oceniam go
  jako lekarza lecz menadżera,.który chciał by.w tym.szpitalu było lepiej A dziś wydaje nasz starosta krocie i nikt nie mobilizuje społeczeństwo by zmusiło starostę i dyrektora szpitala do przedstawienia jakie koszty ponosi szpital i co mógliby zrobić aby zmniejszając koszty zwiększając komfort usług. Ludzie czas na przejmowanie spraw we własne ręce. Trzeba pokazywać władzy jakie ona błędy popełnia.

  1. Na profesjonalizm doktora Sieniakowskiwgo medyczny i menegerski opuszczę zasłonę milczenia, .Toż to masakra, że ktoś taki jeszcze gdzieś pracuje

 3. Panie Redaktorze. Lekarze, których Pan wymienił z nazwiska to świetni specjaliści i sami sobie pieniędzy nie ustalili. Ktoś im zaproponował pracę i ktoś im zaproponował płacę. Takie pieniądze dostaliby w innych powiatowych szpitalach. Szkoda, że nie wgłębia się Pan w publiczną dyskusję na temat poziomu organizacji pracy, która zaskutkowała zamknięciem oddziału wewnętrznego, co oczywiście ma wpływ na poziom pracy na Oddziale Chirurgi,ale także na atmosferę jaka jest w szpitalu. Pozdrawiam

 4. Właśnie pojawił się komunikat na WP. ze strony Pana Niedzielskiego ministra zdrowia, że należymy do województwa wysoce zagrożonego kolejną falą wirusa Covid 19. Mogą powrócić obostrzenia na naszym terenie. Więc pytam co robi Pan starosta aby przynajmniej próbować zminimalizować zagrożenie. Nie słychać żadnej zachęty ani promocji zaszczepienia się. Może być za późno, kiedy rozleje się kolejna fala koronowirusa. Niech w końcu Pan starosta zabierze się do roboty, a nie tylko lans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *