„Zwolnijmy ich” czy mapa nepotyzmu PiS dosięgnie Kętrzyn? Sprawdźmy… – Magna Masuria

„Zwolnijmy ich” czy mapa nepotyzmu PiS dosięgnie Kętrzyn? Sprawdźmy…

8

– Apeluje do ludzi dobrej woli, żeby pomogli nam tworzyć mapę nepotyzmu – ogłosił Andrzej Rozenek z klubu Lewicy podczas konferencji prasowej w miniony czwartek.

Konferencja prasowa jest pokłosiem po ogłoszeniu przez Jarosława Kaczyńskiego na konwencji Prawa i Sprawiedliwości wojny z nepotyzmem we własnych szeregach. Na tę deklarację wicepremiera Rządu RP odpowiedziała opozycja w tym między innymi Andrzej Rozenek z klubu Lewicy czy Miłosz Motyka z PSL.

Czy mapa nepotyzmu dosięgnie Kętrzyn? Nie tak dawno opisywaliśmy sprawę Piotra Krasulskiego, syna posła PiS Leonarda Krasulskiego, który został powołany do Rady Nadzorczej PGK „Komunalnik” w Kętrzynie. Czy Piotr Krasulski trafi na mapę nepotyzmu? Czy w spółkach miejskich Kętrzyna jest więcej osób obsadzonych po linii partyjnej i rodzinnej? Czy takie osoby z klucza partyjnego są zatrudniane również w lokalnych urzędach?

Do sprawy wrócimy wkrótce.

8 thoughts on “„Zwolnijmy ich” czy mapa nepotyzmu PiS dosięgnie Kętrzyn? Sprawdźmy…

  1. A czy bliska rodzina wysokiej rangi samorządowca zatrudniona w firmie samorządowcy to przejaw nepotyzmu czy kolejny zbieg okoliczności? A może kolejny układ ponad podziałami?

  2. W końcu Pan redaktor się wziął za nepotyzm lokalny.
    A co na to Rysiek i Maciej – co mają miód w uszach ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *