1%… Dla jednych kropla w morzu, dla drugich cały ocean – Magna Masuria

Nadszedł kolejny rok, w którym decydujemy czy i komu przekazać 1% swojego podatku. Są tysiące możliwości, jedną z nich jest wsparcie Podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja.

Gdy w rodzinie pojawia się choroba, szczególnie ta ciężka, zagrażająca życiu dziecka, wszelkie dostępne fundusze przeznacza się na leczenie, rehabilitację i podstawowe potrzeby. Choroba niszczy i odbiera prawie wszystko, jedyne co pozostaje poza jej zasięgiem to marzenia. Te duże i całkiem malutkie… cudowne fantazje dzieci, które z całych sił walczą i tęsknią za normalnym dzieciństwem.

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego. Naszym jedynym celem jest wnoszenie radości w życie nieuleczalnie, ciężko i przewlekle chorych dzieci. Spełniamy ich najskrytsze marzenia i fantazje, organizujemy imprezy specjalnie dla nich. Naszymi podopiecznymi są dzieci walczące z chorobami nowotworowymi, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 roku, z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych udało nam się spełnić ponad 7500 wyjątkowych marzeń.

Działalność Fantazji nie byłaby możliwa bez darowizn finansowych. Ważną ich częścią jest 1% podatku, który co roku każda osoba może przeznaczyć na wybrany przez siebie cel. Zachęcamy, by w formularzu PIT wpisać nasz nr KRS 0000168783.Ten z pozoru mały gest pozwoli nam nadal przywracać uśmiech na twarzach cierpiących dzieci.

Wszystkie akcje i marzenia, jakimi zajmujemy się na co dzień, można śledzić na stronie internetowej oraz profilu Fantazji na Facebooku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *