28-letni rozbójnik z Reszla zatrzymany! – Magna Masuria

28-letni rozbójnik z Reszla zatrzymany!

0

Reszelscy policjanci zatrzymali 28-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości. Mieszkaniec Reszla za dokonanie rozboju, na 2 lata i 8 miesięcy trafił za kratki.

W poniedziałek (11.10.2021) o godz. 13:00 policjanci z Reszla patrolując rejon ul. Słowiańskiej zauważyli w rejonie  jednego ze sklepów mężczyznę, który jest w zainteresowaniu organów ścigania. Policjanci natychmiast wylegitymowali mężczyznę, przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. 28-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo. Mieszkaniec Reszla ma do odbycia karę 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności za dokonanie rozboju. Mężczyzna został już przewieziony do wyznaczonej jednostki penitencjarnej.

Przypomnijmy:

Do rozboju doszło w marcu 2021 r. w Reszlu przy ulicy Kolejowej tam wówczas został pobity i okradziony mężczyzna. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna potrzebuje pomocy medycznej. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci. Będący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że w rejonie Orlika przy ul. Kolejowej do 60-latka podszedł młody mężczyzna, który zaatakował go bijąc po głowie i twarzy, a następnie doprowadzając do stanu bezbronności ukradł mężczyźnie pieniądze. Następnie oddalił się z miejsca przestępstwa. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania podejrzanego. Wystarczyło 1,5 godziny by policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę mającego związek z tym przestępstwem rozbójniczym. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Reszla. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy, a podejrzanego zatrzymali w policyjnym areszcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *