37-latka trafiła w ręce policjantów podczas interwencji przeprowadzonej wobec nietrzeźwego mężczyzny – Magna Masuria

37-latka trafiła w ręce policjantów podczas interwencji przeprowadzonej wobec nietrzeźwego mężczyzny

1

Poszukiwana 37-latka trafiła w ręce policjantów podczas interwencji przeprowadzonej wobec nietrzeźwego mężczyzny. Kobieta została zatrzymana w jednym z mieszkań na terenie Kętrzyna. Wkrótce trafi do aresztu śledczego.

We wtorek (11.01.2022) około godz. 19:30 kętrzyńscy policjanci zostali powiadomieni, przez zaniepokojonego obywatela, że w Kętrzynie przy ul. Kazimierza Wielkiego w rejonie jednego z bloków przebywa nieadekwatnie ubrany do pogody mężczyzna. Z relacji zgłaszającego wynikało, że osoba ta najprawdopodobniej jest pijana i wygląda na zagubionego. We wskazane miejsce został wysłany policyjny patrol. Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę i ustalili jego dane oraz adres. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego mężczyznę przekazali pod opiekę syna. Mężczyzna nie wymagał pomocy medycznej. Podczas przekazywania 74-latka, mundurowi zwrócili uwagę na przebywającą w mieszkaniu kobietę, która wyglądem przypominała osobę poszukiwaną. Policjanci wylegitymowali 37-latkę. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Mieszkanka gminy Kętrzyn poszukiwana była przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie za przestępstwo znieważenia funkcjonariusza publicznego. 37-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Kobieta zgodnie z wydanym nakazem najbliższe 4 miesiące pozbawienia wolności spędzi w Areszcie Śledczym w Białymstoku.   

1 thought on “37-latka trafiła w ręce policjantów podczas interwencji przeprowadzonej wobec nietrzeźwego mężczyzny

  1. Mój boże ona została zatrzymana a obrażony na mnie policjant Artur Żejmo wycofał się z oskarżenia mnie ,naublizalam mu na linkach ,a tak było ciekawie ,Tomuś niesluchowski prokurator mi odpuścił No no a nie mówiłam nie zaczynać ze mną???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *