RAPORT KORONAWIRUS: Powiat Kętrzyński – Magna Masuria

Raport koronawirus jest jedynie statystyką przedstawianą przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kętrzynie. Dziękujemy za pozytywny odzew, ale również za te negatywne komentarze dotyczące siania paniki. Powtarzamy to jeszcze raz – redakcja info-Kętrzyn24.pl przedstawia jedynie statystykę jakie widnieją na stronie internetowej powyższej jednostki.

!!!UWAGA!!! DECYZJĄ RZĄDU OD 10 PAŹDZIERNIKA CAŁA POLSKA JEST OBJĘTA ŻÓŁTĄ STREFĄ, DLATEGO TEŻ JEDNYM Z OBOWIĄZKÓW BĘDZIE OBOWIĄZEK NOSZENIA MASECZKI W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

Za nami kolejny tydzień walki z pandemią koronawirusa. Ponownie odnotowano wzrost liczby zakażeń, a liczba ozdrowieńców powiększyła się, co cieszy.

W tym tygodniu potwierdzonych zostało 198 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród mieszkańców Powiatu Kętrzyńskiego z czego 56 osób jest ozdrowieńcami. W tym tygodniu jedna z osób zakażonych koronawirusem zmarła, lecz miałą choroby współistniejące. Aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem na chwilę obecną w Powiecie Kętrzyńskim jest 147osób. Dziesięć osób jest hospitalizowanych. Kwarantanną domową wydaną przez inspektorat sanitarno-epidemiologiczny objętych jest 281 mieszkańców – w poprzednim tygodniu było 409 osób.

1 thought on “RAPORT KORONAWIRUS: Powiat Kętrzyński

  1. Proszę o sprostowanie. Już w tygodniku kętrzyńskim było błędne stwierdzenie, że zmarła osoba miała choroby współistniejące. Podkreślam i ostrzegam pozostałe osoby niedowierzace w COVID-19. Zmarły był wcześniej zdrowy. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *