Absurd z miejską siłownią w tle? – Magna Masuria

10 czerwca na stronach związanych z Urzędem Miejskim w Kętrzynie pojawił się komunikat o udostępnieniu przez MOSiR na nowo słowni oraz sali bilardowej w Hali Mistrzów, która znajduje się przy Szkole Podstawowej nr. 4. Jednak godziny otwarcia siłowni wywołały szereg nieprzychylnych komentarzy i zaproszenie do konkurencyjnych siłowni w mieście i poza nim.

„Najwięcej ludzi korzysta z siłowni pomiędzy 6:00 – 8:00 oraz 17:00 – 20:00” – komentuje były trener personalny na siłowni, która znajduje się w Hali Mistrzów.

Wprowadzone godziny nie wbijają się w ten czas. Ktoś z MOSiR-u lub Urzędu Miasta wymyślił, że siłownia będzie otwarta w godzinach od 10:00 do 18:00.

Otrzymaliśmy również wiele wiadomości od naszych czytelników, że godziny otwarcia siłowni są kompletnie nie przemyślane, a słynne „remonty” dyrektora Niemca to jedynie generalne posprzątanie hal oraz siłowni. Sprawę remontów poruszymy w następnych artykułach.

Urząd Miasta powinien zmieć godziny pracy siłowni i udostępnić go dla mieszkańców, którzy lubią poćwiczyć z rana przed praca lub późnym wieczorem po pracy.

8 thoughts on “Absurd z miejską siłownią w tle?

 1. Szanowna redakcja nie poinformuje czytelników
  o której siłownia była czynna przed ogloszeniem pandemii?

 2. Już kiedyś Panie Redaktorze pisałem, że ten człowiek co najwyżej może zarządzać …
  Kto to wymyślił a może zobowiązania o jakie mi chodzi nie trudno się zorientować .

 3. Chodziłem do Niedziulki mówiłem mu o Niemcu i podniesionych cenach za karnety , ja bym tego Niemca wyjebał na samo dzień dobry , ale jak już dupy posadzili na krzesłach to i wyjebane mają na mieszkańców , zobaczą nas ak będą się zbliżać kolejne wybory ale wtedy dostaną kutasa do ręki nie głos na kartce

 4. Z jakiego klucza został Krzysztof Niemiec Dyrektorem MOSIR za,to że był na liście wyborczej” Aktywnego Samorzadu”,przecież ten człowiek poza czubkiem własnego nosa nic nie widzi.
  Chyba,że za zasługi swojej Mamy w Stanie Wojennym Panie Niedziolka proszę zachować miarę.
  To człowiek zupełnie nie aktywny społecznie, ani w sporcie ,to że trochę amatorsko w kosza grał?
  Teraz tylko same problemy trzeba położyć temu kres jak najszybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *